تونگ لاشور از Masters of the Universe Origins توسط Mattel

* تونگ لاشور با مینی کمیک این مجموعه، “هدف قاتل!” این داستان هیپنو و روبوتو است که سعی می کنند مردان مار را از ترور اسکلتور که در حال حاضر فکر می کند متحد و رهبر جدید آنهاست، باز دارند. این یک مینی کمیک با اندازه کامل نیست (فقط شش صفحه است) اما به خوبی کشیده شده و بسیار سرگرم کننده است.

Tung Lashor یک شخصیت عالی MOTU Origins است و اگر کاری که ماتل با این خط انجام می دهد را دوست دارید، نمی توانم تصور کنم که با او مشکلی داشته باشید. او روشن و رنگارنگ است، یک زبان قابل جابجایی و دو سلاح جالب دارد. Origins همچنان یک خط واقعا سرگرم کننده است و Mattel در حال انجام یک کار عالی برای ارائه ترکیبی زیبا از چهره های قدیمی و اضافه های جدید است. من مشتاقانه منتظر تکمیل خط قدیمی در Origins هستم (من ایمان دارم!) بنابراین همیشه جذاب است که یک شخصیت دیگر را نزدیکتر کنیم، مخصوصاً وقتی آنها به اندازه تونگ لاشور عالی هستند. او یک شخصیت حماسی است!

لوازم جانبی: استف، کمان پولادی، زبان و مینی کمیک.

* مرد، من فقط طرح رنگ تونگ لاشور را دوست دارم. اون سینه نارنجی و بدن بنفش و آبی خیلی باحاله! او واقعاً متمایز است و در کنار برخی دیگر از Snake Men یا فقط گروهی از شرورهای MOTU عالی به نظر می رسد. من مطمئن نیستم که تونگ لاشور تا به حال چهره بدی داشته باشد و در حالی که این یکی واقعاً زمینه جدیدی را ایجاد نمی کند، او همه چیز جالب در مورد اسباب بازی قدیمی را با کمی ارتقاء مدرن به تصویر می کشد. نیم تنه او منحصر به فرد است، به طوری که لوگوی مردان مار روی آن حجاری شده است و فقط نقاشی نمی شود.

* مانند همتای قدیمی خود، تونگ لاشور با یک کمان پولادی سنجاقک جالب عرضه می شود. فلش در بالا قابل مشاهده است و برخی جزئیات فنی جالب روی بال ها وجود دارد. او می‌تواند آن را در دست‌های قورباغه‌ای‌اش نگه دارد، اما سوراخی در پایین آن وجود دارد که به آن اجازه می‌دهد روی یکی از انگشتانش قرار گیرد، مثل اینکه همین الان در آنجا فرود آمده باشد. شاید این نیز نوعی سلاح پهپاد است که در اطراف وزوز می کند و به سمت دشمنان تونگ لاشور شلیک می کند؟

  Delinquent Schoolboy TEQ63 - Adidas Ed. by QUICCS x Unbox Industries

قیمت غیر اسکالپر: 18 تا 20 دلار

نکات مثبت:

* تونگ لاشور همچنین می‌آید تا کارکنان Snake Man خود را با رنگ بنفش تیره زیبا، درست مانند اسباب‌بازی قدیمی، به تن کند. مطمئناً این یک سلاح عجیب و غریب است، اما با جزئیات بسیار دقیق، نسبت به اصل دقیق است. بسیار زیبا به نظر می رسد و رنگ بنفش را روی پوست او تحسین می کند.

* تونگ لاشور چنین پرتره جالبی دارد. او یک مار نیست (حتی اگر او یکی از مردان مار است) اما نوعی قورباغه است. با این حال، او دندان های نیش بدی دارد که معمولا آنها را با قورباغه یکی نمی دانید. او همچنین دارای چشم‌های بسیار خزنده و مار مانند است، اگرچه این نیز یک قورباغه نیست. من به شما اطمینان می دهم؛ او مانند یک قورباغه دارت سمی است که با یک قورباغه درختی یا چیز دیگری ملاقات می کند.

ارتفاع: 5 5/8 اینچ

مفصل بندی: مچ پاهای چرخان/لولا، زانوهای گردان ساق پا، زانوهای چرخان/لولا، باسن مفصلی، کمر چرخان، شانه های چرخان/لولا، آرنج های چرخان/لولا، مچ های چرخان/لولا، و سر مفصل هالتر.

برای بررسی بیشتر Masters of the Universe Origins موارد زیر را بررسی کنید:

منبع: http://www.actionfigurebarbecue.com/2023/06/action-figure-review-tung-lashor-from.html

* از آنجایی که او نیم تنه جدیدی دارد، تونگ لاشور جزئیات جالب و زگیل‌دار را در سراسر بدن خود از جمله پشت خود به نمایش می‌گذارد. او همچنین با آن الگوی استتار جالب پوشیده شده است که به شما هشدار می دهد سمی است!

* فیگورهای MOTU Origins مانند اسباب‌بازی‌های قدیمی اما با بیان مدرن‌تر ساخته شده‌اند. در حالی که فریم های حجیم آن ها مفصل بندی را کمی دست و پا چلفتی می کند، آنها شبیه تکامل خط قدیمی هستند. تصور کنید اگر یک فیگور قدیمی را با یک فیگور MOTUC ترکیب کنید چه چیزی بدست می آورید. بازی با آنها بسیار سرگرم کننده است.

چه کسی برای برخی دیگر از Masters of the Universe Origins آماده است؟ اگر مردان مار بوسه اترنیا هستند پس تونگ لاشور ژن سیمون آنهاست. در مورد آن فکر کنید! جین سیمونز و تونگ لاشور هر دو قبل از اینکه شهرت پیدا کنند معلمان مدرسه ابتدایی بودند، هر دو قبلا با چر قرار داشتند و هر دو به عنوان مهمان در قسمت‌هایی از سریال حضور داشتند. معاون میامی. البته، ژن و تونگ نیز هر دو به خاطر زبان های فوق العاده بلندشان شناخته شده هستند! Tung Lashor ممکن است حداقل یک فوت طول زبان ژن را شکست دهد، اما ژن همچنان می تواند آتش را بیشتر تنفس کند. از آنجایی که در سال گذشته یا بیشتر Masters of the Universe Origins بر روی مردان مار متمرکز شده است، تونگ لاشور عضو منتخب گروه برای این مجموعه است. من همیشه این پسر را به دلیل رنگ‌بندی عالی و ویژگی اکشن فوق‌العاده جالب اسباب‌بازی قدیمی‌اش دوست داشتم. Origins Tung Lashor ویژگی اکشن واقعی ندارد اما هنوز واقعاً بسیار سرگرم کننده است. بیایید پس از استراحت تونگ لاشور را بررسی کنیم…

  Marvel Legends X-Men Animated Series VHS Cyclops & Jean Grey

حقایق:

اگر به دنبال موارد بیشتری از Tung Lashor هستید، نسخه MOTUC Tung Lashor را ببینید، فیلم الهام گرفته از He-Man and the Masters of the Universe Tung Lashor، Vinyl SODA Tung Lashor و POP! تونگ لاشور #884.

* پس چرا به او می گویند تونگ لاشور؟ چون میتونه زبونشو بزنه عزیزم! زبان تونگ لاشور یک سم قوی و فلج کننده ترشح می کند و زبان را می توان به دهان او وصل کرد. بله، این مرد به جای یک ویژگی اکشن مانند اسباب بازی قدیمی یا یک سر جایگزین مانند شکل MOTUC، یک پلاگین در زبان دارد. هر چند این یک نوع سرگرم کننده است. شما همچنین می توانید وانمود کنید که He-Man زبان خود را به صورت ضربتی بریده است.

* آنها همچنین مدولار هستند. و به راحتی می توان آن را جدا کرد تا آداب و رسوم پسر تنبل خود را بسازید!