بچه ها می توانند با عروسک های دختر آمریکایی با مجموعه Something Navy دوقلو شوند

عروسک های دختر آمریکایی همیشه بهترین لباس ها را دارند. چه کسی نمی خواهد دقیقاً شبیه آنها باشد؟ اکنون، بچه‌ها می‌توانند با همکاری American Girl’s با برند لباس Something Navy مانند عروسک‌های خود لباس بپوشند.

این مجموعه شامل چهار ظاهر برای بچه ها و عروسک ها برای تکان دادن است. لباس Blooms of Blue که برای عروسک های معمولی American Girl و Bitty Baby ماتل طراحی شده است، دارای پایه سفید با گل های آبی سرمه ای روی آن است. لباس Nod to Nautical همچنین آبی سرمه ای را با یک پیراهن راه راه با یقه پولک دار و شلوار سرمه ای همرنگ برجسته می کند. بچه‌ها در لباس صورتی پاستلی که دارای یک دامن ژولیده با یک تاپ هماهنگ، همراه با پاپیون است، زیبا خواهند بود. در نهایت، بچه‌ها می‌توانند در ترانشه صورتی کاملاً شیک به نظر برسند و رنگی براق به هر لباسی اضافه کنند!

در حالی که تنها چهار لباس برای ست کردن وجود دارد، این مجموعه به همین جا ختم نمی شود. همچنین لوازم جانبی برای تکمیل لباس وجود دارد! لوازم جانبی شامل یک کیف پول صورتی که در دو سایز عروسکی و بچه گانه عرضه می شود، چکمه های صورتی و صندل های طلایی برای عروسک ها، و یک بسته اکسسوری که شامل اسکرانچی و پاپیون مو است.

بچه‌ها می‌توانند این مجموعه را به‌صورت جداگانه یا بسته‌بندی دریافت کنند، که برای هر سطحی از طرفداران عروسک‌های دختر آمریکایی مناسب است. لباس‌های بچه‌ها در این مجموعه در طیف گسترده‌ای از اندازه‌ها هستند، بنابراین بچه‌ها در هر سنی می‌توانند به سرگرمی‌های مشابه بپیوندند! مجموعه در دسترس است americangirl.com از 10 دلار برای لوازم جانبی فردی تا 273 دلار برای همه لباس های بچه گانه.

  بچه‌ها می‌توانند در این مجموعه زنده یاد بگیرند که فلش را از یک کمیک حرفه‌ای بکشند

منبع: https://thetoyinsider.com/american-girls-something-navy-collection-launch/