بچه‌ها می‌توانند با گبی و دوستان گربه‌اش در فروشگاه اسباب‌بازی FAO Schwarz جشن بگیرند

FAO Schwarz، فروشگاه اسباب بازی معروف و محبوب نیویورک، با Universal Products & Experiences همکاری می کند تا به یک خانه عروسک گبی مقصدی برای طرفداران جوان در تابستان.

انیمیشن DreamWorks خانه عروسک گبی یک سریال انیمیشنی و لایو اکشن ترکیبی است که به دنبال گبی، یک گربه‌دوست ۱۲ ساله با هدبند جادویی است. این سریال برای پخش در نتفلیکس در دسترس است و گبی را دنبال می کند که اندازه خانه عروسکی را کوچک می کند و با دوستان گربه اش به ماجراجویی می پردازد.

گابی آماده است تا در این مجموعه بازی جدید حرکت کند! | منبع: اسپین مستر

FAO Schwarz در آستانه خرید یک تن کالای Gabby’s Dollhouse است، از جمله یک ست گردنبند از Tara Toy، هدفون بلوتوث از Kid Designs و موارد دیگر! این فروشگاه همچنین تنها مکانی برای دریافت مجموعه Playset Spin Master Gabby Cat Friend Ship خواهد بود که در تاریخ 1 ژوئیه عرضه می شود. این مجموعه بازی در ماه آگوست به صورت جهانی عرضه می شود، بنابراین طرفداران کوچک این مجموعه می خواهند از FAO Schwarz دیدن کنند تا از آن استفاده کنند. زود است

فروشگاه نمادین اسباب بازی همچنین میزبان یک رویداد کامل برای طرفداران خواهد بود. در همکاری با مرکز راکفلر، Gabby on the Go! این رویداد در میدان راکفلر برگزار می‌شود و شامل فعالیت‌هایی است که از این نمایش الهام گرفته شده است.

بچه ها می توانند پاسپورت خود را در حین بازدید از فعالیت های مختلف پر کنند. | منبع: فائو شوارتز

بچه‌ها می‌توانند با گبی عکس بگیرند، با اسباب‌بازی‌های جدید بازی کنند، چرخ جایزه را بچرخانند و موارد دیگر! هر شرکت کننده یک سوغات پاسپورت گربه دریافت می کند که می تواند در حین برگزاری رویداد آن را پر کند. گبی در حال حرکت! تجربه در روز پنجشنبه، 6 جولای، از ساعت 11 صبح تا 5 بعد از ظهر به وقت شرقی برگزار می شود.

  کارشناس سعودی: آمریکا فقط به فکر منافع یکجانبه خود است/ همکاری با چین سرآغاز مهمی است

خط جدید Gabby’s Dollhouse از اول ژوئیه در فروشگاه FAO Schwarz در دسترس خواهد بود تا زمانی که موجودی موجود است. بچه ها می توانند هدبند مورد علاقه خود را بگیرند و برای تجربه اسباب بازی نهایی به FAO Schwarz بروند!

منبع: https://thetoyinsider.com/fao-schwarz-gabbys-dollhouse-2023/