بچه‌ها می‌توانند با بتمن با گروه هیروی جدید ویتال تمرین کنند

بچه‌ها می‌توانند قفل دوستان بتمن – از جمله Wonder Woman، رابین، سوپرمن، و غیره – و افراد شرور را با استفاده از بسته کارت حافظه DC Heroes و DC Villains باز کنند، افزونه‌ای که گیم‌پلی را حتی بیشتر گسترش می‌دهد! با این حال، ماجراهای Vital Hero به همین جا ختم نمی شود. بچه ها می توانند دانلود کنند ویتال دستبند آرنا برنامه برای رقابت با دوستان خود و پیوستن به مسابقات جهانی با قهرمانان خود.

اگر بچه‌ها به دنبال چالش هستند، می‌توانند بتمن را در ماموریت‌های فعالیت، که شامل دویدن، بوکس سایه، نشستن و پیاده‌روی می‌شود، به چالش بکشند. هرچه بچه‌های Activity Missions بیشتر انجام دهند، غنائم بیشتری می‌توانند برنده شوند و بتمن قوی‌تر است.

بچه‌ها می‌توانند قفل بیش از 15 شخصیت جدید را با بسط بسته کارت حافظه باز کنند! | منبع: Bandai Namco Toys & Collectibles America

Vital Hero که برای کودکان 8 سال به بالا طراحی شده است، گام‌ها و ضربان قلب کودکان را ردیابی می‌کند. همانطور که بچه ها بیشتر ورزش می کنند، بتمن مبارز بهتری خواهد شد. سپس، بچه ها می توانند از بتمن تراز شده خود برای مبارزه در نبردها با سایر کاربران استفاده کنند. بچه‌ها می‌توانند مستقیماً روی دستگاه خود یا با استفاده از دستگاه NFC مانند تلفن یا کارت‌خوان با دیگران مبارزه کنند.

Vital Hero دارای صفحه نمایش LED است و حرکت و ضربان قلب را ردیابی می کند! | منبع: Bandai Namco Toys & Collectibles America

برای نسل‌ها، بچه‌ها رویای مبارزه در کنار بتمن و برقراری عدالت را در شهر گاتهام در سر می‌پرورانند. اکنون Bandai Namco Toys & Collectibles America با آخرین نسخه مچ بند تعاملی Vital Hero این رویا را به واقعیت تبدیل می کند.

Vital Hero Batman در حال حاضر در دسترس است پیش سفارش در آمازون برای 64.99 دلار و بسته کارت حافظه DC Heroes و DC Villains با قیمت 19.99 دلار موجود است. وقتی بچه ها مانند یک ابرقهرمان تمرین می کنند، فعال ماندن به سختی کار سختی نیست!

  پکن: آمریکا تحریم‌های مقام‌های چین را فورا لغو کند

منبع: https://thetoyinsider.com/vital-hero-batman-news/