بازی‌ها و پازل‌های Ryan’s World Red Titan در وعده‌های غذایی کودکان در Carl Jr. و Hardee’s راه‌اندازی شد.

یکی از بزرگترین ستاره‌های یوتیوب، تبلیغ ویژه کودکان امسال برای رستوران‌های کارل جونیور و هاردی است.

دنیای رایان، محبوب ترین کانال یوتیوب کودکان با حضور رایان کاجی و خانواده اش، با بازی ها و پازل های جدید در StarPals Kids Meals به رستوران های زنجیره ای بازمی گردد. این معامله از طریق شراکت pocket.watch، شرکت پیشرو سازنده محتوای کودکان و خانواده، و Sunlight Entertainment، استودیوی تولید خانواده کاجی انجام شد.

StarPals Kids Meals شخصیت انیمیشن دوست داشتنی Red Titan را به نمایش می گذارد که در کانال یوتیوب به عنوان ابرقهرمان آلتر ایگوی رایان ظاهر می شود. تایتان سرخ در دنیای رایان قسمت‌های Titan Universe و محتوای ویژه در 41 پلتفرم پخش جریانی در بیش از 80 کشور توزیع شده است. این شخصیت راه را برای بسیاری از برندهای متولد شده در یوتیوب هموار کرده است، با ظاهر شدن روی جلد جعبه های غلات Kellogg و به عنوان اولین شخصیت اسپانیایی زبان در Cameo Kids با استفاده از فناوری صدای هوش مصنوعی. تایتان سرخ همچنین به عنوان اولین و تنها بالن بر اساس یک ستاره یوتیوب، یکی از عناصر اصلی تعطیلات در رژه روز شکرگزاری میسی است. ماه گذشته، بازیکنان بیش از 200 میلیون بار در نقش تایتان سرخ بازی کردند با رایان تگ کنید بازی موبایلی که بیش از 30 میلیون دانلود دارد.

بازی‌ها و پازل‌های Ryan’s World Red Titan در StarPals Kids Meals که برای مدت محدودی تا 8 آگوست در بیش از 3800 مکان کارل جونیور و هاردی در دسترس است، شامل مجموعه بازی‌های یکنوع بازی شبیه لوتو با مارک تمام شخصیت‌های Titan Universe و Happy Star است. توکن های مارک دار؛ یک بازی اکتشافی جستجو و پیدا کردن که شامل برچسب‌ها است. یک پازل تقلا تایتان که به پوستر رنگارنگ تایتان سرخ تبدیل می شود. و یک بازی تخته مسابقه مسابقه تیتان برای بازی تعاملی با خانواده و دوستان.

  NJCC East Coast GI Joe Show and Collector Meet Sunday 13 August Maauder "Gun-Runners" مهمان اعلامیه

بچه ها می توانند ویژه تماشا کنند دنیای رایان ویدئوی یوتیوب که رایان و خواهرانش را در حال بازی با هر یک از این بازی‌ها در زیر نشان می‌دهد!

منبع: https://thetoyinsider.com/ryans-world-carl-jrs-hardees-kids-meals/