بازگشت به مدرسه … بازگشت به سرگرمی – پسر اسباب بازی

Leap Reader Learn to Read 10 Book Mega Pack از LeapFrog
برای سنین 4-8
49.99 دلار
کجا بخریم
این یک راه سرگرم کننده و مؤثر برای کمک به کودکان در تمرین خواندن و تقویت اعتماد به نفس خواندن است. به علاوه، داشتن یک کتابخانه فوری بسیار جالب است. ده کتاب نرم دارای طیف وسیعی از موضوعات و داستان‌ها هستند و هر کدام بر سطح خواندن متفاوتی تمرکز می‌کنند، که به بچه‌ها اجازه می‌دهد لذت خواندن را با سرعت خودشان کاوش کنند و تجربه کنند. با استفاده از قلم Leap-Reader صفحات را لمس کنید تا حروف و کلمات را به صدا درآورند، یا با بلند خواندن داستان ها را دنبال کنید. هر کتاب یک بخش فعالیت در پایان دارد تا بچه ها بتوانند آنچه را که در داستان کشف کرده اند تمرین کنند و مهارت های خود را تقویت کنند. Leap Reader دارای یک باتری قابل شارژ است، به راحتی برای دستان کوچک در دست گرفته می شود و موارد دیگر. اوه، و اگر به بیش از 10 کتاب نیاز دارید (و احتمالاً نیاز دارید)، یک کتابخانه کامل برای انتخاب وجود دارد.

افشا: پیوندهای خرید مربوط به مکان‌هایی است که در زمان انتشار در انبار موجود بودند. اگر از طریق آن پیوندها خرید کنید، پسر اسباب‌بازی هیچ کمیسیون یا هزینه‌ای دریافت نمی‌کند. ما قطعاً خرید در اطراف را توصیه می کنیم. قیمت های ذکر شده در اینجا، قیمت های خرده فروشی پیشنهادی سازنده است. در برخی موارد، قیمت ها ممکن است متفاوت باشد.

منبع: https://www.thetoyguy.com/back-to-school-back-to-fun/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=back-to-school-back-to-fun

همچنین زمان بزرگی برای اسباب بازی است. ممکن است چند هفته دیگر از بازی در تابستان باقی مانده باشد، اما ما در طول سال ها دیده ایم که “جعبه اسباب بازی متعادل” چقدر مهم است. بسیاری از مردم فکر می کنند که “اسباب بازی های یادگیری” یک کلمه کثیف است، اما ما باید آن را تغییر دهیم. بیشتر والدین می دانند که دانش و اطلاعات نوعی ارز برای بچه هاست. آنها به یادگیری چیزهای جدید افتخار می کنند … و حتی به نشان دادن آنچه می دانند افتخار می کنند. به‌علاوه، وقتی کمک به بچه‌ها برای تقویت مهارت‌هایی مانند خواندن و توسعه تخیل سرگرم‌کننده است، غرور زیادی در بازی وجود دارد.

Drench از Mukikim
برای سنین 8 سال به بالا
24.99 دلار
کجا بخریم
یک شوخی کلاسیک تبدیل به یک پارتی بازی جوشان شده است! همه ما می دانیم که چقدر سرگرم کننده است که سعی کنید قوطی نوشابه خود را بیرون بیاورید تا دوست شما را اسپری کند. هیچوقت قدیمی نمیشه خب، حالا، این یک بازی خانوادگی عالی است که به همه اجازه می‌دهد تا سرگرم شوند…بدون آشفتگی چسبنده.

همچنین چیزی در مورد سال تحصیلی جدید وجود دارد که همیشه هیجان انگیز است. من فکر نمی‌کنم که بزرگسالان هیچ‌وقت از آن احساس شروع دوباره با یک صفحه تمیز که به نظر می‌رسد با سال تحصیلی جدید می‌آید، رشد کنند.مهم نیست چه سنی دارید تقریباً مثل این است که وقتی به پاییز می رویم یک لوح تمیز به دست می آوریم. مخصوصاً برای بچه‌ها مؤلفه اجتماعی بازگشت به مدرسه وجود دارد، و این تقریباً به اندازه تحصیلات مهم است. اگر بزرگسال هستید، ممکن است به یاد بیاورید که چه زمانی وجود داشت را اسباب بازی داغ هر بچه داشته است داشتن-تاماگوچی، گروه های احمقانه، حتی چیزهایی مانند پاک کن های معطر. آنها به بچه ها کمک می کنند تا با هم پیوند برقرار کنند و یک گروه اجتماعی در مورد تعامل آنها با یک اسباب بازی یا فعالیت ایجاد کنند. این بخش مهمی از کل تجربه است.

  همکاری آمریکا و فیلیپین در زمینه تبادل فناوری برق هسته‌ای

سرگرمی برای فصل بازگشت به مدرسه

در سال 2023، آن اسباب‌بازی «آن» احتمالاً یک دوست قدیمی است – اسکوئینکیز. بر اساس اسباب‌بازی‌های ماشین کپسولی محبوبی که بچه‌ها در بسیاری از نقاط جهان عاشق آن‌ها هستند، در سال 2010، این اسباب‌بازی‌های شیک و به اصطلاح «کلکسیونی میکرو» روندی را آغاز کردند. آنها برای مجموعه جدیدی از بچه ها بازگشته اند – و محبوب تر از همیشه. از سگ‌ها و گربه‌های خیال‌پرداز گرفته تا موجودات دریایی و حیوانات باغ‌وحش، هر Squinkie تازه‌ای که به تازگی منتشر شده، یک شخصیت تخیلی طراحی‌شده و فوق‌العاده است که در حباب شفاف خودش ظاهر می‌شود. بسته 12 تایی دوباره شخصیت های اصلی را نشان می دهد و در مجموع 72 مورد برای جمع آوری وجود دارد.

چه کسی به آغوش نیاز دارد؟

در اینجا برخی از اسباب‌بازی‌هایی است که فکر می‌کنیم ارزش دیدن برای بازی‌های آخر تابستان و بازگشت به مدرسه را دارند. برخی از این دوستان قدیمی با پیچ و تاب های جدید هستند و برخی کاملاً جدید هستند. وارد شوید و با ما بازی کنید!

خواندن تخیل می سازد.

مادر نویسنده، همیشه خواننده در تمام سال ج. 1925

Storypod از Storypod
سن 6 سال به بالا
مجموعه اولیه 99.99 دلاری، کتاب‌های اضافی، شکل‌ها، لوازم جانبی موجود است
کجا بخریم
این سیستم خواندن/بازی/اتصال مبتکرانه واقعا چیز خاصی است. این شامل طیف گسترده ای از پخش صوتی برای کودکان 0-6 ساله با فرمت های سرگرم کننده و جذاب مانند مجسمه های نخ، کتاب، کارت های فعالیت، و نشانه ها است. می‌توانید کتاب‌هایی را که به صورت چاپی یا نشانه‌ای هستند، بخوانید. به سادگی آنها را به بالای دستگاه لمس کنید، و شما خاموش می شوید. همچنین بازی های بی اهمیت و خیلی چیزهای دیگر وجود دارد. یکی از ویژگی هایی که ما واقعاً دوست داریم، استیکرهای داستانی است. می توانید تا 60 دقیقه در برنامه ضبط کنید، استیکر را به هر چیزی بچسبانید – و داستان را بازگو خواهد کرد. برای والدینی که می‌خواهند برای بچه‌هایشان در صورت نبودن کتاب بخوانند عالی است، یا می‌توانید هدیه‌ای را شخصی‌سازی کنید. یا، مورد علاقه ما، داستانی درباره یک عکس خانوادگی ضبط کنید، و هر زمان که بخواهید با صدای گوینده در دسترس است. شما همچنین می توانید یک آستین اختیاری و قابل شستشو با ماشین لباسشویی تهیه کنید که فکر می کنیم الهام گرفته شده است.

رفته ماهیگیری…و یاد میگیره

ما عاشق بازی های تعلیق هستیم و مخصوصاً در آخرین روزهای گرم تابستان، این بازی فوق العاده باحال است!

این زمان از سال برای بازی های زیاد است! به بررسی دوباره اینجا ادامه دهید زیرا ما این لیست را برای آخرین روزهای تفریح ​​تابستان شما به روز می کنیم.

تونی از تونی
برای سنین 3 سال به بالا.
ست استارتر toniebox 99.99 دلار، ارقام جداگانه 14.99-19.999 دلار
کجا بخریم
بازدیدکنندگان The Toy Guy می دانند که ما چقدر این مجموعه محصولات را دوست داریم. این داستان بدون صفحه نمایش در جعبه ای قابل بغل کردن است. ما می دانیم ساده به نظر می رسد، و تا حدی است. هنگامی که یک شکل تونی را روی جعبه قرار می دهید، قفل انواع محتوای عالی از جمله داستان، خواندن تعاملی و بسیاری موارد دیگر را باز می کنید. Toniebox جدید برای پاییز امسال، به بچه‌ها کمک می‌کند تا با چهره‌های جدید هیجان‌انگیز دکتر سوس، رولد دال، استوری‌بات و دی‌سی کامیکس دوباره به یادگیری بازگردند. جعبه قابل شارژ است و برای راه اندازی به اتصال اینترنت نیاز دارید. آه، و فراموش نکنید که چهره ها چقدر زیبا طراحی شده اند. علاوه بر سرگرمی‌هایی که بچه‌ها دارند، بازی با تونی‌ها مهارت‌های شنیداری را توسعه می‌دهد و در حالی که بچه‌ها داستان‌ها را به تصویر می‌کشند، تخیل می‌سازد. ما این را برای مدتی آرام به تنهایی یا به اشتراک گذاشتن با سایر بچه ها یا والدین دوست داریم.

ایجاد اعتماد به نفس در خواندن

چهار شخصیت مختلف برای انتخاب وجود دارد که هر کدام دارای شخصیت عجیب و غریبی هستند. و وقتی دست هایشان به هم می رسد، یک قلب را تشکیل می دهند. از آنجایی که شاهد افزایش سطح استرس در بین بچه ها بوده ایم، بسیار خوشحالیم که اسباب بازی سازان با عشق و مراقبت به آن پاسخ می دهند.

شوخی کلاسیک بازی باحال.

بامپاها دوستان قابل بغل کردن و وزنی هستند که به گونه ای طراحی شده اند که بچه ها یا هر کسی را در آغوش بگیرند. وزن بازوهای بامپاس تقریباً سه پوند است، اندازه بازوهای بومپاس کاملاً برای در آغوش گرفتن با احساس واقع گرایانه است و شگفت انگیز است که واقعاً به نظر می رسد احساس راحتی و امنیت را فراهم می کند، دقیقاً مانند پتوهای وزنی بسیار محبوب. ما از اینکه چقدر احساس خوبی دارند شگفت زده و خوشحال شده ایم. حتی ممکن است بگویید آنها پشت شما را گرفته اند.

  Popup Parade (Cowboy Bebop) Spike Spiegel and Faye Valentine by Max Factory

بازی Reel Big Catch از Educational Insights
برای سنین 3 سال به بالا
24.99 دلار
کجا بخریم
خوب، ما به نوعی عاشق این بازی ساده اما لذت‌بخش هستیم. نه ماهی را روی میز قرار دهید تا سرشان مستقیم به سمت بالا باشد. در آن نقطه، همه آنها یکسان به نظر می رسند. و این زمانی است که سرگرمی شروع می شود. یک ماهی را قلاب کنید و آن را از روی میز بلند کنید، و اولین گشاد شدن را خواهید دید… یا نه. سه اندازه وجود دارد – کوچک، متوسط ​​و بزرگ. بازی را ادامه دهید تا همه ماهی ها صید شوند و سپس از نوار اندازه گیری استفاده کنید تا ببینید چه کسی بیشترین صید را داشته است. بله. ما همچنین دریافتیم که فقط برداشتن و بازی با ماهی تلسکوپ به نوعی آرامش بخش است. اما ما از این طریق خنده دار هستیم.

سرگرمی کلاسیک جستجو و پیدا کردن.

فصل بازگشت به مدرسه در راه است، و برای دومین سال از زمان همه‌گیری، بچه‌ها واقعاً به مدارس واقعی، در کلاس‌های درس، با یکدیگر برمی‌گردند. این بدان معناست که خانوارهای زیادی برای کالاهای مربوط به فصل هزینه می کنند و آن را به یکی از بزرگترین فصل های خرده فروشی سال تبدیل می کند.

حزب جستجو: هرج و مرج در پارک از What Do You Meme؟
برای سنین 8 سال به بالا
24.99 دلار
کجا بخریم
ما واقعاً از انجام این بازی جستجو و یافتن لذت بردیم. تخته فوق العاده به یک شهربازی سه بعدی باز می شود، و وظیفه شما به عنوان یک جستجوگر بی باک این است که با گذراندن 15 ماموریت مرموز مختلف، بیش از 300 شی را پیدا کنید. ما متوجه شدیم که ماموریت ها 5-10 دقیقه طول می کشد، که اگر می خواهید در قسمت های کوچک بازی کنید عالی است. اگرچه این بازی برای 8 سال به بالا پیشنهاد می‌شود، اما بچه‌های کوچک‌تر این بازی را دوست داشتند، اما بزرگسالان باید برای کمک کردن در دسترس باشند…و شاید صبر را تشویق کنند. به یاد داشته باشید، آنچه برای یک بزرگسال آسان است، برای یک بچه چندان ساده نیست. ما واقعاً درگیر این موضوع شدیم و سعی کردیم از طریق اسرار کار کنیم. به‌علاوه، اگر می‌خواهید کمی سرگرم شوید، این جزوه فهرست‌هایی از اشیاء مختلف دارد که می‌توانید به تنهایی. ما با شخصیت‌های دیوانه مانند یک زامبی مرتد، دو جادوگر که در هوا تصادف کردند، سرگرم شدیم، و به یاد داشته باشید، زیرا این سه بعدی است، برخی از چیزهایی که باید پیدا کنید در هوا هستند.

اسباب بازی زمین بازی “it” امسال

Squinkies Collector 12-Pack از Blip Toys
برای سنین 5 سال به بالا
14.99 دلار
کجا بخریم
همانطور که قبلاً اشاره شد، به نظر می رسد هر سال، یک اسباب بازی وجود دارد که به محبوبیت زمین بازی تبدیل می شود، همان اسباب بازی که هر بچه ای می خواهد و حداقل تا حدی جنبه های اجتماعی سال را تعریف می کند. معمولاً آنها خوش خیم هستند، اما گاهی اوقات آنها را ممنوع می کنند یا در موارد خاص، ربات های اسباب بازی می توانند توسط معلمان کلاس سوم دور شوند. با این حال، همه اینها فقط به جذابیت می افزاید.

  اسباب بازی های برتر برای زمین بازی حیاط خلوت شما در چدار

Bumpas از Good Soul Brands
برای سنین 3 سال به بالا
34.99 دلار
کجا بخریم
وقتی زندگی پر استرس می شود – و حتی وقتی اینطور نیست – داشتن یک دوست صمیمی عالی است! تقریباً از زمانی که بچه‌ها وجود داشتند، عروسک‌ها و اسباب‌بازی‌های پر شده بودند که این نقش را بازی کردند. برای سال 2023، مجموعه‌ای از اسباب‌بازی‌های نوآورانه وجود دارد که طراحی شده‌اند تا این همه محبت را یک قدم جلوتر ببرند.

قوطی را با آب پر کنید، “تاس یخی” را بیندازید تا مشخص شود که آیا بازیکنی را نگه می دارید، پاس می دهید یا انتخاب می کنید و تعداد دفعاتی که بازیکن قوطی را تکان می دهد. آن بازیکن قوطی را تکان می‌دهد، زبانه را می‌کشد و می‌بیند که آیا خیس می‌شوند… یا خشک می‌مانند. آخرین بازیکنی که خشک بماند یک امتیاز کسب می کند. (و نگران نباشید، آب زیادی وجود ندارد… فقط به اندازه ای است که کمی تعجب کنید. بنابراین، “آب خیس کردن” فقط برای سرگرمی اغراق آمیز است.)