باربی چگونه محبوب ترین اسباب بازی دخترانه شد ؟

این اسباب بازی های بی نظیر ایفای نقش باعث افزایش خلاقیت در کودکان می شود. همانطور که می دانید تنوع بی شماری از اسباب بازی ها برای دخترها و پسرها وجود دارد. کودکی که به مهربان بودن تشویق میشود هنگام بازی کردن با دیگران و برقراری ارتباطات اجتماعی موفقیت بیشتری به دست میآورد. همه ی دختر بچه ها اجتماعی نیستند! در سال سوم زندگی دختر شما، خلاقیت او در حال شکلگیری و رشد کردن است، زیرا اکنون او قادر به بازی در نقش شخص های دیگر (مانند یک ملکه) است و حتی گاهی اوقات تصور می کند که یک شی (یک بلوک) در واقع چیز دیگری است (مانند یک تکه کیک). یک اسباب بازی مشابه به نام جانی هیرو در سال ۱۹۶۵ توسط شرکت Rosko Industries for Sears معرفی شد، اما به عنوان عروسک پسر شناخته شد؛ زیرا این اصطلاح در آن زمان کاربرد گستردهای پیدا نکرده بود. هر چیزی که به شخصیت فروزن مربوط باشد مطمئناً یکی از بهترین هدایای دختران خواهد بود. هیچ مجموعه اتومبیلی بدون این مدل ماشین کامل نخواهد بود. از طرف دیگر این متریال باید بتواند به مرور زمان شکل و خاصیت خود را حفظ کند، رنگها باید با ثبات بوده و حرکت مفصل ها بدون مشکل انجام شود.

از جمله وسایل کودک و نوجوان که سایت آریا کید به مشتریان خود ارائه میدهد میتوان به فروش انواع وسایل بازی کودکان، ماشین شارژی و کنترلی، انواع وسایل نقلیه بازی کودکان شامل قطار هواپیما هلیکوپتر کشتی قایق موتور دوچرخه سه چرخه، انواع اسکوتر، انواع عروسکها مانند عروسک انسانی حیوانات فیگور لوازم جانبی عروسک، وسایل شن بازی، اسباب بازیهای ساختنی، تشکهای بازی، تاب سرسره، بازیهای کودکان در آب، آلات موسیقی، وسایل بهداشتی نوزاد، صندلی و وان حمام کودک، وسایل اتاق کودک شامل کالسکه کریر واکر صندلی ماشین، لوازم غذاخوری نوزاد، وسایل بهداشتی و حمام، استیکر اتاق کودک، تخت و پارک نوزاد و کودک، تشک و تخت نوجوان، فروش انواع اسباب بازیهای ورزشی کودک اشاره کرد. تا آنجا که حتی می تواند به عنوان یک مارک در تولید عروسک ها ارائه شود. ۱ تا ۱۲ ماهگی: در سنین پایین، بازی حسی به تحریک حواس کودک شما کمک میکند. ۱۲ تا ۲۴ ماهگی: وقتی فرزند شما به سن یک سالگی یا بیشتر میرسد، مغز او فعال تر میشود؛ بنابراین معرفی اسباببازیهای مناسب به آنها به آموزش تعادل و هماهنگی کمک میکند و حس کنجکاوی فرزندتان را افزایش میدهد.

به طور کلی اکشن فیگورها از متریال و مواد خام اولیه قابل انعطاف ساخته می شوند تا بیشترین حس واقعی بودن را به مخاطب سایت rainbowtoys عرضه کنند. به عنوان مثال، تکرار خواندن یک کتاب در مورد حیوانات و دیدن تصویر حیوانات به کودک شما این امکان را میدهد که تصویر حیوانات را با صدایی که تولید می کنند مرتبط کند. برخی از این بازی­ ها مانند: ابزارهای آشپزی، ابزار پزشکی، ابزار آرایشگری و غیره است که به وسیله آن­ها نه تنها حس کنجکاوی کودکان رفع خواهد شد بلکه می ­توان شیوه درست استفاده از این ابزارها را نیز به کودک آموزش داد تا در هنگام مواجهه با این وسایل با مشکل رو­به ­رو نشود. نه تنها هر کدام از آن ها لاستیک های بزرگ بیش از حد لازم را دارند، بلکه شبیه هیولاهای واقعی نیز هستند. همان طور که می دانید، دوچرخه سواری یک ورزش هوازی بسیار محبوب در میان کودکان، نوجوانان و حتی بزرگسالان است که نه تنها به تقویت و رشد عضلات پا کمک می کند، بلکه قدرت پاها را بیشتر می کند و باعث افزایش ظرفیت هوازی شش ها و تقویت عضله های قلب می شود. علاقه پسربچهها از کودکی تا بزرگسالی به انواع ماشین های مدل، یا مدل کار نه تنها کم نشده بلکه بیشتر هم می شود.

با مراجعه به این سایت میتوانید با طیف گستردهای از اسباب بازیهای پسرانه و دخترانه روبرو شوید و با توجه به سن کودکتان اسباب بازی مورد نظر خود را تهیه کنید. به گفته این مدیر شرکت دانمارکی هرکدام از جلدهای کتاب مربوط به بخشی از بازیهای لگو میشود و قرار است با مخاطب کودک و نوجوان وارد بازار جهانی شود. حتی بهتر، هر مجموعه مجهز به دکمه اجکتور است که در هنگام برخورد راننده را از ماشین خارج می کند. هنگامی که شما بدون تحت فشار قرار دادن کودک خود به او فرصت بازی با دیگران را میدهید کمک بسیار زیادی به شکل گیری مهارتهای اجتماعی او خواهید کرد. مثلا نوزادان بسیار کوچک میتوانند به رنگهای بسیار روشن واکنش نشان دهند و این موضوع باعث رشد سریع بینایی آنها میشود. د رسنین پایین سعی کنید برای دختر ها این اسباب بازی را تهیه نکنید زیرا باعث تصویر سازی های غلط در ذهنش میشود.

این ماشین ها برای بچه های سه ساله و بالاتر توصیه می شوند. تخته سیاه یا وایت برد یکی از انعطاف پذیرترین اسباب بازی های گروه سنی پیش دبستانی است که برای رشد خلاقیت کودکان بسیار مفید هستند. یکی از ویژگیهای بسیار مهم این فروشگاه این است که بسته بندی اسباب بازیهای آنها کامل بوده؛ بنابراین به راحتی میتوانید محصول مورد نیاز خود را جستجو کنید. عروسکها و وسایل بازیهای وانمودی نظیر آشپزخانهها در فراگیری زودهنگام مهارتهای زبانی و تشخیص مراحل ترتیبی در روند وقوع اتفاقات موثر میباشند .” پیشنهاد داریم مطلب بازیهای وانمودی را ببینید تا بیشتر با اهمیت این مدل بازیها برای پرورش خلاقیت و تخیل پردازی کودک آشنا شوید.” نباید با استفاده از رنگهای دخترانه استفاده از این مدل اسباب بازیها را مختص دخترها کرد، پسر بچه هم شاید به آشپزی علاقه داشته باشه و یک اجاق گاز صورتی کمی مدل بازی را دخترانه به نمایش میگذارد.سازندگان اسباب بازی در نظر داشته باشند که با استفاده از رنگهای صورتی و آبی نباید برچسب جنسیتی بر روی کالا زده شود.اسباب بازی وسیلهای برای یادگیری هست. اگر کودک شما سن کمی دارد، اسباب بازی تهیه کنید که به هیچ عنوان خطرناک نباشد. به عنوان مثال پسرها از همان عاشق موتور و ماشین و اسباب بازی های جنگی هستند.

پسرها از همان کوچکی عاشق سرعت و موتور سواری هستند. همان طور که در قبل اشاره شد، شاید طرح این سوال در دنیای امروزی چندان جالب به نظر نرسد. همانطور که کودک شما شروع به یادگیری راه رفتن میکند، شما میتوانید یادگیری اعداد را به شمارش قدمهای آنها بگنجانید که به او کمک میکند تا با اصطلاحات و معنی بیشتر آشنا شود و بتواند به طور ناخودآگاه و با کمک تکرار و شمارش، اعداد را یاد بگیرد حتی اگر در این سن کاملاً متوجه نشود. کودکان در حین بازی با اسباب بازیهای خود پیوندی عاطفی برقرار میکنند و در طول بازی با بسیاری از ارزشهای اخلاقی و انسانی و آشنا میشوند. هر چقدر که کودک شما فعالتر میشود، پیشنهاد میکنیم اسباب بازیهای حل مسئله را به او معرفی کنید.

اسباببازیهای مختلفی وجود دارند که میتوانند به کودکان در تمرین نوشتن کمک کنند. چنین بازی برای بچه ها، کودکان را وادار به تمرین مهارتهای حرکتی ظریف، بهبود چابکی و مهارتهای ضروری هماهنگی دست و چشم میکند؛ بنابراین بچه ها یاد میگیرند که چگونه بنویسند، طراحی کنند و قلم خود را بهبود بخشند. از این رو باید در دسته ماشین ها، موتور و لوازم مشابه به دنبال اسباب بازی های مورد علاقه پسرها بگردید. تاکارا همچنین برای ساختن چهره ها، اقدام به صدور مجوز به Medicom صادر کرد. همچنین کیت های آموزش رباتیک علاوه بر سرگرمی میتوانند باعث تقویت قدرت ذهن و خلاقیت در کودکان شوند. وسایل جانبی که همراه این عروسک است، باعث واقعی تر شدن بازی کودکانه می شود، در بین عروسک ها و اسباب بازی های محبوب، اسباب بازی آرایشی دخترانه هم می تواند به عنوان انتخابی فوق العاده برای کودکان محسوب شود.

برای دیدن محصولات و اطلاع از قیمت ها می توانید به وب سایت اینترنتی تینی وینی سر بزنید. وقتی به آنها نحوه استفاده از اسباببازیهای خاص مانند سه چرخه را نشان میدهید، همیشه مطمئن شوید که آنها از نکات ایمنی مانند استفاده از کلاه ایمنی آگاه هستند و در فرآیند استفاده از اسباببازی شرکت میکنند، بنابراین آنها باید بدانند که اگر از سه چرخه استفاده میکنند، باید کلاه خود را نیز به سر داشته باشند. بعد از جنگ جهانی دوم و بهبود سیستم تولید انبوه و حمل و نقل، اسباب بازی ها به همان سرعتی که اختراع میشدند سر از بازار ایران در میآوردند. یکی دیگر از فواید این بازی این است که می توانیم به فرزندان خود بیاموزیم هنگام بُرد مغرور نشوند و با باختن هم به طور منطقی کنار بیایند . اسباب بازی و انواع آن مانند عروسک ، ماشین ،وسایل موزیکال ، تفنگ ، بازی فکری و .

مدل های کلاسیک، نسخه های جدید و هر نوع وسیله نقلیه از جاده ای گرفته تا اتومبیل های مسابقه ای وجود دارد. پلاستیک ها در انواع مختلفی از جمله نرم، شفاف، مات می تواند باشد که مشابه به چوب، چرم و یا ابریشم به نظر بیاید و در اکثر موارد وسیله های تولیدی با آن ها با استفاده از قالب در ماشین های تزریق پلاستیک ساخته می شود. همانطور که گفته شد، هر کودک باید متناسب با سن و سال خود بازیهای مختلفی انجام دهد و اسباببازیهای مختلفی نیز داشته باشد، زیرا این بازیها میتوانند در هر سنی نقش مهمی بر ذهن و جسم آنها بگذارد.

این نکات آموزشی که درباره اسباب بازیها و تأثیر آنها بر رشد کودکان به شما گفتیم، تنها بخش کمی از مزایای آن بود. این میلِ امیدها، ترسها و اعمال است که آنها را برمیانگیزد.» استودیو که در آن زمان متشکل از تعداد نسبتاً کمی کارمند بود، فیلم را تنها تحت محدودیتهای جزئی مالی تولید کرد. ۲ سال به بالا: از آنجایی که فرزندان شما کمی بزرگتر و فعالتر میشوند، میتوانید اسباب بازیهایی را به آنها معرفی کنید که بازی فیزیکی بیشتری را ترویج میکنند. از این رو آن ها به وسایلی که بتوانند با آن وضعیت های بیشتری را کنترل کنند علاقه خواهند داشت. دومینو همین خاصیت را دارد و کودکان در زمان بازی با این وسیله باید تمام خلاقیت خود را به کار بگیرند تا بتوانند سازهای خلق کنند. همچنین این فروشگاه به والدین کمک میکند تا بهتر بتوانند استعدادهای آشکار و پنهان فرزندان خود را کشف کنند. کودکان در این سن دوست دارند با دانه ها و دکمه های بزرگ بازی کنند و آنها را به نخ بکشند. آن ها دوست دارند تا کلکسیونی از ماشین های متفاوت داشته باشند.

GI جو در ابتدا یک شخصیت ۱۱٫۵ اینچی با مضمون نظامی بود که توسط بازاریابی و ایدههای اسباب بازی Stan Weston پیشنهاد شد. عروسک اصطلاحی است که در درجه اول به عنوان اسباب بازی دختران بشمار می رود، از این رو تغییر اسم و صفت کمک بزرگی برای ورود به بازار جدید بود. صفحه پازلی به شکل انبار کاه، پازل های هشت قطعه ای فوق العاده ضخیم و دارای برآمدگی زیاد برای گرفتن در دستان کوچک آنها مناسب است، کودکان برای هماهنگ کردن این قطعات پازل، گرفتن اشیاء و صدای حیوانات بسیار خوشحال می شوند. شش دستگاه اتومبیل و همچنین شش وسیله نقلیه ساختمانی از جمله بولدوزر و کمپرسی با قطعات کار در این مجموعه وجود دارد. این وسیله کاملا امن است و خطری برای کودکان حین بازی به همراه نخواهد آورد.

هدف کلی فروشگاه آریا کید، ارائه خدمات و محصولات با کیفیت برای پرورش و رشد کودکان از بدو تولد تا نوجوانی است. این مجوزهای همانند محصولات هاسبرو در آمریکا، دارای لوازم و لباس های جانبی متفاوتی بودند که هویت کلی اکشن فیگور را در سطح جهانی حفظ می کردند، حتی هاسبرو اقدام به ارائه مجوز برای استفاده از لباس های محلی در بعضی نواحی کرد. شاید بتوانیم بگوییم که این نوع از وسایل بازی به هویت یابی جنسی کودکان ما کمک می کنند. انواع مختلف اسباب بازی ها را هر دو جنس دختر و پسر می توانند استفاده کنند اما هر کدام به نوع خاصی از اسباب بازی گرایش نشان می دهند و بیشتر توجه می کنند. بعضی از انواع اسباب بازی ها دقیقا طبق روحیات و گرایش های پسرانه طراحی و تولید می شوند. ریموت ها برای کودکان سه ساله و بالاتر طراحی شده اند و هدایت آن ها آسان است و برای دست های کوچک طراحی شده است. این ماشین ها برای بچه های سه ساله و بالاتر طراحی شده است و در داخل یا خارج از خانه برای سرگرمی استفاده می شود.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار