این کالا مناسب چه کسانی است؟

این فلش کارت برای سنین ۴ الی ۸ ساله بسیار مناسب بوده و می تواند موجب تقویت مسائلی شود که کودک در مدرسه یاد می گیرد. نوزاد 3 ماهه تا 6 ماهه هر چیزی را که بتواند در دست می گیرد و دوست دارد صدای آن را در بیاورد. در این بازی شما میتواند درباره اینکه چطور میتوان فرهنگ صلح را در دنیا ترویج داد، با کودکتان صحبت کنید. در این مقاله سعی کردیم به طور کامل توضیحاتی درباره تاثیر اسباب بازیها بر رشد و بلوغ فکری کودکان صحبت کنیم و سپس به سوال از کجا اسباب بازی ارزان بخریم؟

یکی از مزیت های ماشین پلاستیکی این است که کودکان بالای سه سال میتوانند استفاده کنند. عروسک های نرمی که چشم و دهان پلاستیکی دارند خطرناک هستند و ممکن است باعث خفگی نوزاد شوند. اگر فرزند شما عاشق نوع خاصی از جورچین است یا از پازل لذت میبرد، باید به دنبال بازیهایی باشید که به آنها در کشف علایقشان کمک میکند. در این سنین کودکان پر انرژی تر از قبل هستند مخصوصا پسر بچه ها که همیشه شیطنت زیادی دارند آنها عاشق دویدن ، پریدن ،هل دادن و یا کشیدن اجسام مثل ماشین های بازیشان هستند .آنها با بازی کردن می آموزند و دنیای پیرامون خود را کشف می کنند.در این سن کودکان با بلوک های خانه سازی ساعت ها بازی می کنند و از بازی با آنها لذت می برند ، همچنین ماشین ها و موتور های شارژی کوچک نیز برای آنها بسیار مهیج و دوست داشتنی است.همچنین توپ یک از بهترین اسباب بازی ها برای تمام پسر بچه ها خواهد بود . کودکان در این سن بازی های خیالی زیادی انجام می دهند و با قوه تخیل، در خیالات خود ساعت ها سرگرم می شوند .پسر بچه ها در این سن عاشق قهرمانان داستان ها می شوند و دوست دارند مانند آنها رفتار کنند و خود را قهرمان بدانند و احساس قدرت کنند .آنها در این سن از بازی با فیگور های شخصیت، وسایل جنگی ، لباس و وسایل قهرمانان و …

در واقع عروسک اولین و مناسب ترین اسباب بازی است که در دوران نوزادی می توانید در اختیار او قرار دهید. شادی را با اسباب بازی های مخصوص بیرون به خارج از خانه ببرید. این نوع اسباب بازی ها می توانند زندگی را برای نوزاد 3 ماهه تا 6 ماهه لذت بخش تر کنند. فروشگاه اینترنتی خانه اسباب بازی ها را بعنوان اولین مقصد خود جهت خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه انتخاب کنید. این کتاب ها انتخاب مناسبی برای نوزاد در این سن هستند زیرا اگر آنها را وارد دهان خود کند، در برابر دهان و آب دهان نوزاد مقاومت بیشتری دارند.

رنگارنگ بودن حروف و تخته ها این پازل را برای کودکان جذاب کرده و موجب می شود که کودک مشتاقانه درگیر این بازی شود. از آنجایی که اسباب بازی های مخصوص پسر بچه ها از تنوع زیادی برخوردار هستند و باید در خرید اسباب بازی به سن کودک دقت کنیم تا اسباب بازی مناسب برای کودک تهیه کنیم ،در این مقاله به اسباب بازی های مناسب برای سنین مختلف اشاره می کنیم . او فقط کنجکاو است و این بازی یک راه ارضای این حس در کودک است. برای خرید قطار اسباب بازی بهتر است شما والدین گرامی به یکسری نکات مهم توجه لازم را داشته باشید که برای این منظور پیشنهاد می کنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. در این مقاله سعی داریم نکات لازم برای خرید یک اسباب بازی مناسب با روحیات پسر بچه ها را در نظر بگیریم ،ار آنجایی که روحیات دختران با پسران متفاوت است لذا علایق آنها نیز نسبت به انتخاب اسباب بازی دخترانه و پسرانه نیز متفاوت خواهد بود .

انواع اسباب بازی تفنگ باعث میشه احساس کنه یک مامور مخفیه. اسباب بازی های فیجت در اشکال و سبک های مختلفی وجود دارند؛ برخی از آن ها از فلز یا پلاستیک ساخته شدهاند که روی یاتاقان ها می چرخند، برخی دیگر کلاه های پلاستیکی هستند که توپ های کوچک در داخل آن ها وجود دارد؛ وقتی کلاه را در دستان خود می چرخانید، به اطراف می چرخند. پسران به اسباب بازیهایی مانند : ماشین بازی پلاستیکی ، ماشین فلزی ، ماکت موتور و کامیون ، اسباب بازی لگو ، هواپیما و هلیکوپتر ، آدم آهنی ، اکشن فیگور مرد عنکبوتی و اتوبوس و… به آویزهایی مخصوص نوزاد می توان عروسک یا اسباب بازی های پلاستیکی گوناگونی را وصل کرد و آن را جلوی گهواره، بالای تخت، صندلی ماشین، یا روروک نوزاد قرار داد. اگر مجموعه ای از کارت ها در خانه ندارید، این یک بازی است که می توانید با چاپ یا کشیدن جفت های کوچک عکس روی کارت های کوچک بسازید (هر عکس باید یک کپی دقیق داشته باشد). عموما مشاهده می شود در اسباب بازی هایی با تمرکز بر دانش علمی،تکنولوژی،مهندسی و ریاضی، بازار هدف پسرها هستند در صورتی که بر اساس مطالعات صورت گرفته دختر ها به وضوح در مدرسه به مباحث علمی تکنولوژی و مهندسی علاقه زیادی نشان می دهند ولی بیشتر شغل هایی مثل خانه داری و مراقبت و پرستاری به دخترها نسبت داده می شوند که ناشی از همین باورهای غلط و کلیشه هایی است که از کودکی به فرزندان القا شده است .

با کشتن افراد بد او در ذهن خود کنترلی بر جهانش دارد. آویز تخت که معمولا در بالای تخت نوزاد آویزان می شود دارای موزیک بوده و از عروسک هایی با بافت نرم ساخته شده است گزینه ی خوبی برای سرگرمی نوزاد و تقویت حواس شنوایی و بینایی او می باشد. نه تنها برای کودکان مبتلا به اوتیسم، بلکه برای کودکان مبتلا به اختلال کمبود توجه (ADD) و اختلال بیش فعالی (ADHD) نیز عالی است. این حرکت نه تنها عضلات مرکزی و کمری کودک را تقویت می کند بلکه توانایی حفظ تعادل کودک را نیز بهبود می بخشد. در مورد انتخاب اسباب بازی بر اساس جنسیت کودک، نظر اکثر کارشناسان حوزه کودک و اسباب بازی و همین طور به گواه تجربه همکاران ما در کودک پلاس، این است که نباید اسباب بازی ها را جنستی کنیم و آنها را فقط بر اساس رنگ و مدل دخترانه یا پسرانه، تقسیم بندی نکنیم.

اکثر بچه ها از آنجایی که علاقه ی زیادی به شغل پلیسی دارند و آنها را قهرمانان واقعی می دانند به اسباب بازی های پلیسی نیز علاقه مندند و دوست دارند پلیس بودن را بازی کنند و غرق در دنیای خیال خود به بازی ادامه دهند .اسباب بازی هایی مثل دستبند و بی سیم می تواند بازی پلیسی آنها را تکمیل کند .علاوه بر این کودک با این بازی ها تحرک زیادی دارد و مهارت های حرکتی او تقویت می شود تا بدنی سالم و قوی داشته باشد. اگر بخواهید کودک خود را با مشاغل مختلف آشنا کنید می توانید برای او ماشین های مخصوص به شغل های مختلف را تهیه کنید مثلا ماشین آمبولانس ،آتشنشانی ،ماشین پلیس و … همچنین دقت کنید اسباب بازی در این سن دارای صدا و موزیکال باشد تا توجه کودک را به خود جلب کند و از بافت نرمی نیز برخوردار باشد تا نوزاد بتواند به راحتی اسباب بازی را در دست بگیرد و مهارت دست و انگشتانش تقویت شود.

بنابراین اسباب بازی های پازلی پیچیده برای آنها می تواند گزینه خوبی باشد. در مسافرت های طولانی یا زمانی که نوزاد در تخت یا گهواره است می تواند به مدت طولانی خود را با این اسباب بازی های جالب و پر سرو صدا و رنگارنگ که در جلوی او قرارا دارند سرگرم کند. این نوع اسباب بازی با مقیاس های بزرگتر و در انواع گوناگون از جمله ( ماشین آتشنشانی – کامیون لودر – وانت پیکان – وانت مزدا -نیسان – نیسان کنترلی – تاکسی سمند و تاکسی پراید- ماشین پلیس – کامیون نوشابه ای ) در فروشگاه پیام کالا موجود است. همچنین نوزاد از بازی با انواع کتاب های پارچه ای لذت فراوانی می برد. آنها نمی دانند که اسباب بازی های آموزشی برای کمک به آموزش بهتر کودکان طراحی شده اند. در واقع بهتر است بگوییم که پازل ها در انواع مختلف برای گروه های سنی مختلف اعم از کودکان، نوجوانان و بزرگسالان ساخته می شوند.

یکی از اسباب بازیهای پسران در دوران کودکی ماشین میباشد که انواع گوناگون آن در فروشگاه اینترنتی پیام کالا موجود است. فروش اینترنتی اسباب بازی بادی و محصولات اینتکس مناسب کودک و دنیایی از قیمت وسایل بازی بادی برای خردسالان که میتوانند نیاز های کودکان شما را در این زمینه برطرف سازند ، شرکت اینتکس سازنده انواع اسباب بازیهای بادی در ایران با بیش از 100 نمونه و نوع از مدل های مختلف اسباب بازی بادی در خدمت شماست میتوانید برای خرید محصولات بازی کودکان به قسمت پایین سایت مراجعه فرمایید. جعبه ابزار چوبی کودک ، میز جعبه ابزار چوبی کودک ،ست ابزار نجاری پایه دار و کیفی ،ابزار ساز و باز چمدانی و … پاها به راحتی قابل جابه جایی هستند و این میز را می توان تبدیل به چیزی کرد که کودک از دوران نوزادی تا پیش دبستانی با آن بازی می کند. بازیهای آموزشی، برای تقویت و رشد قوای حسی و ذهنی کودک می باشد. کودک در هر دوره ای دست به بازیهای تقلیدی می زند. آیا به دنبال خرید اینترنتی اسباب بازی پسرانه برای یک کودک خاص هستید؟

اگر می خواهید حس مسئولیت پذیری را در کودک خود ارتقا دهید بهتر است برای او ماشین کنترلی تهیه کنید تا بتواند مسئولیت کنترل یک ماشین را به عهده بگیرد و ماشین را هدایت کند و سالم به مقصد برساند. در حقیقت تصور دنیایی بدون بازی و اسباب بازی برای کودک غیرممکن است. برای پرورش فکر و ذهن کودک و تقویت مهارت های او به اسباب بازی ها نیاز داریم .اگر در انتخاب اسباب بازی دقت کنید و اسباب بازی انتخاب کنید که با سن و جنسیت کودک تناسب داشته باشد بهترین کمک را به تقویت هوش و مهارت های لازم زندگی به او کرده اید. در حال حاضر دانشمندان و پزشکان تنها راه درمان این مشکل راجراحی و تغییر جنسیت می دانند، تغییر جنسیت از هورمون درمانی شروع شده و فرد در مراحل مختلف درمانی تحت تست های رفتاری قرار می گیرد. نوزاد در این سن به موسیقی علاقه زیادی دارد و یاد می گیرد جذب ریتم آهنگ شود.

پوشاندن لباس برای عروسک ممکن است برای کودکان سن پایین سخت باشد و معمولاً با تمرین روی عروسک، تسلط بر این مهارت برای آنها بسیار آسانتر میشود. زیرا ممکن است سیم از داخل آن خارج شده و به نوزاد آسیب برساند. در این سن بسیاری از نوزادان همیشه یکی از انواع این عروسک ها یا حیوانات پارچه ایی را همراه خود دارند. اگرچه شرکت ماتل این عروسک را به عنوان اسباب بازی تماماً امریکایی قلمداد می کند، اما به دلیل کاهش هزینه های تولید و جلوگیری از هزینه های اضافی این عروسک هرگز در آمریکا به تولید نرسیده است. تجربه نیز نشان داده است که عروسک بازی به بهبود مهارتهای حرکتی ظریف کودک کمک زیادی میکند. با خواندن مجله کودک سپیده تویز سعی کنید علائق فرزندانتان را بشناسید تا بتوانید تابستان مفرحی را در کنار آنها سپری کنید. اسباب بازی نوزاد 3 ماهه تا 6 ماهه نباید از چند قسمت تشکیل شده باشد، مانند انواع آویز یا اسباب بازی که کودک نتواند آنها را بگیرد.

درحال خرید برای دختران 2 یا 3 ساله، فراموش نکنید و نگاهی بیندازید به مجموعه بزرگ عروسک های پولیشی ما، که تصورات او را در طول روز تشویق و آرامشش را در تخت خواب هنگام شب سایت rainbowtoys فراهم خواهند کرد. یک هدف روی تخته سیاه قرار دهید و مسابقه تیراندازی برای زدن هدف راه بیندازید. به این ترتیب کودک بدون صدمه زدن به دیگر همبازی های خودش در یک فعالیت رقابتی قرار گرفته و از آن لذت میبرد. اسباب بازی فکری دخترانه جدید بسیاری برای هر مرحله سنی در بازار ارائه شده است که می توان برای کودک تهیه نمود. انتخاب اسباب بازی هم يک بخش مهم در بازی است. در این مقاله ما بررسی میکنیم که در خرید اسباب بازی برای کودکان چه نکاتی را والدین باید مد نظر داشته باشند. اسباب بازی های موزیکال حرکتی معمولا دارای چراغ و موزیک می باشد که برای کودک بسیار جذاب و مورد توجه هستند و می توانند فعالیت های بدنی و مهارت های حرکتی کودک را تقویت کنند .چون کودک برای به دست آوردن اسباب بازی به هیجان می آید و سعی می کند برای راه رفتن تلاش کند و با تشویق های شما راه رفتن را نیز بیاموزد.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار