این بازی Nintendo Switch Party می تواند تا 100 بازیکن داشته باشد

همه 1-2-سوئیچ! دارای انواع بازی ها و حالت های مهمانی برای مطابقت با حال و هوای جشن های شما. در Color Shoot، بازیکنان می‌توانند با دوربین‌های دستگاه‌های هوشمند عکس‌های رنگارنگ در دنیای واقعی بگیرند تا با رنگ‌های پرطرفدار مطابقت داشته باشند، در حالی که در بازی Balloons، بازیکنان می‌توانند به عنوان یک تیم کار کنند تا یک بالون را تا جایی که ممکن است بزرگ کنند بدون بیرون زدن آن. بچه‌ها می‌توانند کار تیمی شما را در یک بازی بستنی‌فروشی، که در آن می‌توانند سفارش‌های بستنی بعدی مشتریان خود را پیگیری کنند، به آزمون نهایی بگذارند. در Quiz Show، بازیکنان می توانند هوش خود (و زمان واکنش) را با پاسخ دادن سریع آزمایش کنند. بازیکنان حتی می توانند آزمون های سفارشی ایجاد و بازی کنند تا شخصیت خود را بدرخشند.

بسیاری از بازی‌ها دارای چندین تنوع هستند که قوانین را تغییر می‌دهند یا یک چالش اضافی را اضافه می‌کنند، بنابراین هیچ‌وقت دو طرف یکسان نخواهند بود. همانطور که هوراس اسب می گوید: “شما هرگز یک مهمانی به این ظالمانه برگزار نکرده اید، پس برای تفریح ​​در مراسم یال خود آماده شوید!”

حداکثر 100 بازیکن می توانند رقابت کنند. | منبع: نینتندو

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی، ویدیوی ویژه ای را تماشا کنید که در آن سازندگان محتوا از سراسر جهان برای بازی به ژاپن سفر کردند. همه 1-2-سوئیچ! با یکدیگر. با تماشای ویدیوی زیر برای جشن های آینده خود الهام بگیرید.

همه 1-2-سوئیچ! با قیمت 29.99 دلار در فروشگاه اینترنتی نینتندو در نینتندو سوییچ، فروشگاه من نینتندو، و خرده‌فروشان منتخب در 30 ژوئن در دسترس خواهد بود.

بالن | منبع: نینتندو


همه 1-2-سوئیچ!

با ورود جدیدترین بازی چند نفره برای نینتندو سوییچ، هر جمعی را به یک مهمانی تبدیل کنید. همه 1-2-سوئیچ! مجموعه‌ای از بازی‌های جمع‌آوری و بازی را دارد که برای تنظیمات گروهی مانند تاریخ‌های بازی، جشن‌های تولد یا جشن‌های خانوادگی ساخته شده‌اند.

بالن | منبع: نینتندو

بچه‌ها می‌توانند به سادگی برخی از کنترل‌کننده‌های Joy-Con یا دستگاه‌های هوشمند سازگار را برای انجام بازی‌های تیمی که به راحتی با کمک میزبان اسب هوراس راه‌اندازی می‌شوند، بگیرند. در حالت Joy-Con، 2 تا 8 بازیکن می توانند به سرگرمی بپیوندند، در حالی که در حالت دستگاه هوشمند، حداکثر 100 نفر (بله، 100 نفر!) می توانند بازی کنند.


منبع: https://thetoyinsider.com/everybody-1-2-switch-launch/

بستنی فروشی | منبع: نینتندو  نخستین رزمایش ترکیبی کره جنوبی و آمریکا آغاز شد