ایندیانا جونز و The Dial Of Destiny یک شکست عظیم پیش بینی شده است

اگرچه این جنگ ستارگان نیست، من احساس می کنم که بسیاری از طرفداران جنگ ستارگان نیز با هریسون فورد در نقش ایندیانا جونز بزرگ شده اند و حداقل سه فیلم کلاسیک دهه 1980 را دوست دارند. پادشاهی جمجمه کریستالی 15 سال پیش با واکنش بسیار گرم تری مواجه شد، اما در نهایت تقریباً 800 میلیون دلار در سرتاسر جهان به دست آورد، که به این معنی است که موفقیت آمیز بود و درآمد کسب کرد. اما اکنون تحلیلگران صنعت پیش بینی های به روز شده افتتاحیه آخر هفته باکس آفیس را منتشر کرده اند (هالیوود ریپورتر و ضرب الاجل مقالاتی در مورد آخرین پیش بینی ها) برای ایندیانا جونز و شماره گیری سرنوشت، که در آن فیبی والر-بریج در کنار هریسون فورد بازی خواهد کرد و اعداد وحشیانه هستند: ایندیانا جونز 5 در حال حاضر پیش بینی می شود در آخر هفته افتتاحیه خود در آمریکای شمالی 60 میلیون دلار بفروشد، این نسبت به پیش بینی های قبلی بسیار کمتر است. اجازه دهید آن را غرق … فیلم حداقل 300 میلیون دلار هزینه، اضافه کردن هزینه های بازاریابی و این فیلم به راحتی لوکاس فیلم / دیزنی 400 میلیون دلار هزینه. و افتتاحیه آخر هفته داخلی فقط 60 میلیون دلار است. برای اطلاعات بیشتر کلیک کنید

فیبی والر-بریج همبازی هریسون فورد در فیلم Indy 5 در نقش دخترخوانده ایندی خواهد بود.

در سال 2008 پادشاهی جمجمه کریستالی آخر هفته افتتاحیه 100 میلیون دلار بود، در سال 2023 این مبلغ 141 میلیون دلار است. شما نمی توانید یک فیلم اکران شده در سال 2023 را با هیچ یک از فیلم های دهه 1980 مقایسه کنید، بنابراین نمی توان از آخر هفته افتتاحیه فیلم های کلاسیک در اینجا استفاده کرد.
بنابراین، مگر اینکه تماشاگران بین‌المللی ایندی 5 را دوست داشته باشند، این فیلم ممکن است در نهایت 190 میلیون دلار داخلی به دست آورد (اگر پاهای آن به خوبی ایندی 4 باشد، که در صورت شکست تضمینی نیست) و شاید اگر دیزنی خوش‌شانس باشد ممکن است 200 میلیون دلار در خارج از کشور به دست بیاورد. به این معنی که Indy 5 با بودجه 300 میلیون دلاری به علاوه بازاریابی، کمتر از 500 میلیون دلار درآمد خواهد داشت، شاید حتی کمتر از 400 میلیون دلار در سرتاسر جهان، که فاجعه ای تقریباً در همان سطح با شکست های عظیم باکس آفیس برای دیزنی است. جان کارتر و تکاور تنها 11 و 10 سال پیش، هر دو در سال 2023 حدود 350 میلیون دلار درآمد داشتند (تعدیل شده بر اساس تورم) و هر دو نیز دارای بودجه های بسیار متورم بودند.

  بچه‌ها می‌توانند با گبی و دوستان گربه‌اش در فروشگاه اسباب‌بازی FAO Schwarz جشن بگیرند

اکنون تنها امید دیزنی این است که Indy 5 یک کار را انجام دهد جیمز باند – زمانی برای مردن نیست که در ایالات متحده 160 میلیون فروش داشت (آخر هفته افتتاحیه 55 میلیون دلاری در ایالات متحده داشت) اما 79٪ از درآمد آن در خارج از کشور با 774 میلیون دلار درآمد حاصل شد، بنابراین تماشاگران بین المللی جیمز باند را دوست داشتند. با اون اعداد شماره گیری سرنوشت به سختی یکنواخت می شد و حداقل هزینه ای نداشت، یا حداقل هزینه چندانی نداشت.

پادشاهی جمجمه کریستالی تنها 60 درصد باکس آفیس خود را در خارج از آمریکای شمالی به دست آورده است، بنابراین اگر بعید نباشد، مطمئن نیست که شماره گیری سرنوشت می تواند نزدیک به 80 درصد در خارج از کشور تولید کند. اگر ایندی 5 در همان سطح عمل کند پادشاهی جمجمه کریستالی با 60 درصد سهم باکس آفیس خارجی، حدود 270 میلیون دلار در خارج از کشور برای مجموع 450 تا 470 میلیون دلار در سراسر جهان به دست خواهد آمد. اما دیزنی حداقل 800 میلیون دلار برای شکستن نیاز دارد. اگر مخاطبان بین‌المللی تحت تأثیر قرار نگیرند و به سمت فیلم شانه سرد نشوند و سهم باکس آفیس خارجی نزدیک‌تر به 50 درصد یا حتی کمتر شود (50 درصد کم و بیش سهم باکس آفیس خارجی جنگ ستارگان است) اوضاع بسیار بدتر خواهد شد. با تنها 50 درصد از بازارهای خارجی، Indy 5 می تواند 370 تا 380 میلیون دلار فاجعه آمیز به دست آورد. 40 درصد آن را به یکی از بدترین باکس آفیس های دیزنی با تنها 300 میلیون دلار در سراسر جهان تبدیل می کند. تکاور.

  حمله به تایتان | خانواده سلطنتی

اما دشوار است که بگوییم مخاطبان بین‌المللی چگونه Indy 5 را دریافت خواهند کرد. نقدهای مطبوعات بین‌المللی بسیار بد هستند، اما بازبینی‌ها تأثیر کمی بر باکس آفیس ندارند.

خیلی به ارزش دهان بستگی دارد. اگر طرح فاش شده (از نمایش فیلم کن) دقیق باشد، نمی توانم ببینم که چگونه این فیلم تبلیغات شفاهی مثبتی خواهد داشت، پایان تا حدودی بحث برانگیز است، فیلم پایان خوشی دارد، به نوعی (اسپویل!)، اما راهی که به آنجا برسیم احتمالاً هیچ چیز را مردم آنقدر دوست ندارند. من در اینجا بیشتر نمی گویم، اما بیایید بگوییم هلنا شاو، شخصیت فیبی والر-بریج، کاری را در پایان فیلم انجام خواهد داد که ممکن است مورد پسند تماشاگران قرار نگیرد. اگر می‌خواهید بیشتر بدانید، می‌توانید به راحتی اسپویلرها را در Reddit جستجو کنید.

همچنین، به همان اندازه که غم انگیز است، ایندی در شماره گیری سرنوشت گفته می شود که کمی شبیه جیک اسکای واکر است. و این بار حتی طرفداران ناامید نیستند، بلکه منتقدان حرفه ای هستند که آن را می گویند.

فرهنگ بی بی سی در مورد این فیلم گفته بود:

من مطمئن نیستم که چه تعداد از طرفداران می خواهند ایندیانا جونز را به عنوان یک پیرمرد شکسته و درمانده ببینند که در گوشه ای خم می شود در حالی که دخترخوانده حامی او رهبری را به دست می گیرد، اما این چیزی است که به ما داده شده است، و به همان اندازه که به نظر می رسد تلخ است.

این هیچ اطمینانی به من نمی دهد.

همچنین، تحلیل‌های اولیه نشان می‌دهد که مخاطبان ایندیانا جونز 5 به‌طور قابل‌توجهی پیرتر شده‌اند و مخاطبان جوان‌تر را بیشتر سرد می‌کند، شاید جای تعجب نباشد، با توجه به اینکه ایندیانا جونز در اصل برای بچه‌هایی ساخته شده بود که در دهه 1980 بزرگ شده‌اند، بنابراین افرادی که اکنون در اواخر عمر هستند. دهه 40 یا اوایل دهه 50، و هریسون فورد در سال 2023 یک هشت نسلی در یک فیلم اکشن است، شاید دقیقاً آن چیزی نباشد که جوانانی که می‌خواهند ببینند که حس نوستالژی کمی برای مرد فدورا و شلاق دارند.

  هشدار چین به آمریکا: با آتش بازی نکنید

آیا فکر می کنید یک شکست عظیم ایندیانا جونز می تواند بر رهبری لوکاس فیلم تأثیر بگذارد و در نتیجه بر جنگ ستارگان نیز تأثیر بگذارد؟ به یاد داشته باشید که این بسیار فیلم کاتلین کندی است. همچنین، جیمز منگولد کارگردان Indy 5 قرار است یک فیلم جنگ ستارگان بسازد، آیا فکر می‌کنید اگر Indy 5 شکست بزرگی باشد که دیزنی بتواند در مورد فیلم منگولد خیس شود و پروژه را لغو کند؟ یا او را با شخص دیگری جایگزین کنید؟ و چه تاثیری بر کالاهای Hasbro برای Indy 5 خواهد داشت؟ یعنی فروش؟
آیا Indy 5 را در سینما وقتی در 30 ژوئن در ایالات متحده اکران می شود می بینید یا منتظر خواهید بود تا در +Disney ظاهر شود؟ یا از آن می گذرید و اصلاً به آن زحمت نمی دهید؟ یا در هفت دریا قایقرانی خواهید کرد و در آنجا فیلم را تماشا خواهید کرد؟منبع: https://www.jeditemplearchives.com/2023-06-08-indiana-jones-and-the-dial-of-destiny-projected-to-be-a-massive-flop/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=indiana-jones-and-the-dial-of-destiny-projected-to-be-a-massive-flop

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار برچسب خورده با