او فوق العاده است: SilverHawks Ultimats – STEELHEART!

SilverHawks Ultimates – Wave 1 – Steelheart & Rayzor – Super7 2023

کمی بیش از ده سال پیش پستی در مورد فیگور Steelheart 1986 از Kenner گذاشتم. تازه داشتم آن صفحه را مرور می کردم و به یاد می آوردم که در آن زمان چقدر می خواستم چهره های SilverHawks در سبک MOTUC داشته باشند. من صراحتاً آنها را در بخش نظرات مرتباً می خواهم. من همیشه قفسه‌ای از خانم‌های دهه 80 را تصور می‌کردم که کاملاً به نمایش درآمده بودند: She-Ra، Cheetara، Jem، Steelheart، Octavia، Baroness، و غیره… همه در مقیاس مشابه و طراحی متحرک. و برای اولین بار فکر می کنم این یک مفهوم مضحک نیست. خط SilverHawks Ultimates اولین مورد از این ویژگی های احیا شده است که هیچ شکلی از راه اندازی مجدد یا رنسانس مدرن نداشته است. با این حال به نظر می رسد فروش خوبی دارند. این من را به TigerSharks و دیگر خواص مرده (اما نوستالژیک) امیدوار می کند. این خط در عین حال عصبی می شود زیرا 14 ماه است که هیچ خبری از ارقام جدید نیست. و حداقل ما به مس کید برای تکمیل تیم اصلی نیاز داریم. به علاوه Flashback، Melodia، و Moon Stryker عالی خواهند بود. در اینجا امیدواریم که SDCC نشان دهد!

از زمانی که برای اولین بار درخواست شد، شکایت هایی در مورد فلزی نبودن این فیگورها (واک-متال دکو) وجود داشته است. اما باید بگویم که تحت تأثیر درخشش مرواریدی این فیگورها و جابجایی های ظریف رنگ بین شخصیت ها هستم. واقعاً حال و هوای انیمیشنی عالی می دهد. به علاوه، با توجه به اینکه قبلاً انواع رنگ اسباب بازی ThunderCats را دیده بودیم، امیدوارم روزی Steelheart را در رنگ بنفش متالیک ببینیم. این فیگور Steelheart دارای رنگ خاکستری مایل به آبی است که بسته به نور می تواند بسیار خاکستری یا بسیار آبی به نظر برسد. در این کارتون، او با برادر دوقلوی خود استیل ویل مطابقت داشت، اما این اسباب بازی ها دقیقاً با یکدیگر مطابقت ندارند.

  گاوس زرهی رلگوست فراری

Steelheart با سه سر، سه دسته دست، دو دسته بازو (یکی با بال‌های دراز، یکی بدون)، دو افکت انفجاری و دو شکل مفصل‌دار Rayzor (یکی با بال‌های جمع شده، دیگری با بال‌های باز شده) ارائه می‌شود.

این سه سر هستند: صورت منظم، چهره عصبانی و نقابدار.

زمان برای چند عکس گروهی و مقایسه ای!

نمایندگی Super7 Ladies of the 80s به خوبی در راه است. اینجا Steelheart با She-Ra و Cheetara است.

و در اینجا برخی از SilverHawks Ultimates من تا کنون آمده است: Quicksilver، Steelwill، Steelheart و Bluegrass.

به سلامتی!منبع: http://www.shesfantastic.com/2023/06/silverhawks-ultimats-steelheart.html