او فوق العاده است: جوخه ابرقهرمانان مارول

Marvel Superhero Squad – X-Force 4-Pack (منتشر نشده) – Hepzibah – Hasbro 2009

نسخه‌های اخیر Corsair، Ch’od و Ch’reee در سری Marvel Legends، من را برای چهره‌های آینده Starjammers بسیار هیجان زده کرده است. چیزی در مورد آثار اواخر دهه 70 و اوایل دهه 80 دیو کاکرام وجود دارد که من را به وجد می آورد. او بیشتر به خاطر کارش بر روی مردان ایکس شناخته می شود، زیرا طوفان، نایت کراولر و کلوسوس را خلق کرده است. (من شخصاً از طرفداران پر و پا قرص اموال متعلق به خالق او هستم، آینده سازان). اما یکی از خلاقیت های بزرگ او که اغلب فرصت درخشش پیدا نمی کند، The Starjammers است، گروه رنگارنگی از دزدان دریایی فضایی که در مردان ایکس شماره 104 در سال 1977. و اگرچه من کل این تیم را دوست دارم، شخصیت Hepzibah همیشه مورد علاقه من بود. توانایی‌های او کمی عمومی بود: قدرت مافوق بشر، چابکی، بله‌بله‌بله. اما ظاهر اسکنک او برای من آنقدر منحصر به فرد و باحال بود که فوراً طرفدار آن شدم. او از نژاد Mephitisoid است (اسکنک ها از خانواده Mephitidae هستند). متأسفانه در کمیک های مدرن تر، او خطوط اسکنک را از دست داده و در عوض شبیه یک گربه سفید به نظر می رسد، اما در هر صورت او فوق العاده است.

هپسیبا در کمیک های مارول حضور کم رنگ، اما ثابتی داشته است. در اوایل دهه 2000 او به طور منظم در صفحات مردان ایکس و ایکس فورس حضور داشت و این ظاهرها الهام بخش این اسباب بازی بودند. Marvel SuperHero Squad (2006-2013) یک خط اسباب‌بازی فوق‌العاده بود که از نظر فنی مخاطبان پیش‌دبستانی را هدف قرار می‌داد، اما با شخصیت‌های برجسته و انتخابی که برای کلکسیونرهای بزرگسال تهیه می‌شد. در SDCC 2009، آنها چندین بسته چندگانه را به نمایش گذاشتند که هرگز عرضه واقعی نداشتند. از جمله آنها یک X-Force 4-Pack با Wolverine، Cyclops، Warpath و Hepzibah بود. آنها هرگز به قفسه ها نمی رسند، اما تقریباً همیشه آزاد در eBay در دسترس هستند. این تنها کالای هپزیبا است به جز تعدادی هیروکلیکس. انگشتانم به هم خورده اند که تا سال آینده او را در فرم Legends خواهیم دید (امیدوارم با لباس زرد کلاسیک و راه راه های اسکانک). اما بیایید ابتدا شکل OG Hepzibah را بررسی کنیم…

از آنجایی که این مجموعه هرگز منتشر نشد، هیچ تصویری از بسته بندی وجود ندارد. در عوض تنها تصاویر غرفه‌ای از صفحه نمایش SDCC Hasbro 2009 و تعداد زیادی عکس از نمونه‌های کارخانه‌ای که وارد بازار ثانویه شده‌اند وجود دارد.

  MY HUGE TOY COLLECTION in JAPAN (PART ONE)

واقعیت جالب: من این عکس ها را بیش از 9 سال پیش در سال 2014 گرفتم اما اکنون آنها را پست می کنم.

این دومین فتوست قدیمی در محتویات عظیم مضحک من بود.

زمان برای چند عکس گروهی و مقایسه ای!

اینجا Hepzibah با دو بانوی دیگر از تیم ابرقهرمانان است: Enchantress و Marvel Girl. نزدیک به انتهای خط، مقیاس شروع به بسیار ناسازگار کرد. می بینید که اگر هپسیبه راست ایستاده بود، روی دو نفر دیگر می ایستاد. یادم می‌آید تیگرا که بعداً منتشر شد به همین شکل بود.

به سلامتی!منبع: http://www.shesfantastic.com/2023/06/marvel-superhero-squad-hepzibah.html