اولین نگاه انحصاری به جدیدترین اسباب بازی های ماندالوریای Hasbro

گروگو و دین جارین، ماندالوریایی، همچنان در بین بچه‌ها و بزرگ‌تر به موفقیت‌های بی‌نظیر ادامه می‌دهند. جنگ ستارگان طرفداران یکسان هاسبرو از Force استفاده می‌کند تا دو اسباب‌بازی جنگ ستارگان جدید را برای بچه‌ها بیاورد که می‌توانند از آنها برای تمرین با جدی و اعطای جوایز به انجمن استفاده کنند – و ما اولین نگاه منحصر به فرد را برای شما داریم!

بچه‌ها می‌توانند به لوک اسکای واکر و آهسوکا تانو کمک کنند تا گروگو را برای تبدیل شدن به یک جدی بزرگ با مجموعه بازی‌های ماجراجویی آموزشی جنگ ستارگان، ماموریت ناوگان گروگو، که بر اساس حضور شخصیت‌ها در فیلم است، کمک کنند. کتاب بابا فت در دیزنی + این مجموعه که برای کودکان 4 سال به بالا طراحی شده است، دارای چهار اکشن فیگور است: لوک، آهسوکا، گروگو و R2-D2. این مجموعه همچنین دارای تمام لوازم جانبی مورد نیاز Jedi برای آموزش است، از جمله سه شمشیر نوری، یک دروید آموزشی، یک پایه چرخان، یک قورباغه (تا گروگو بتواند کمی میان وعده بخورد) و یک کوله پشتی که بچه ها می توانند به پشت لوک وصل کنند تا گروگو سوار شود. اطراف در! Star Wars Mission Fleet Grogu’s Training Adventure با قیمت 22.99 دلار در اکثر خرده فروشان اصلی در دسترس خواهد بود.

  TOY HUNTING in JAPAN at MANDARAKE SHIBUYA

NERF Star Wars The Mandalorian Blaster به معنای تجارت است. | منبع: Hasbro

بچه ها همچنین می توانند با استفاده از NERF Star Wars The Mandalorian Blaster به انجمن Bounty Hunter’s Guild با دین جارین بپیوندند. این بلستر برای تجسم کامل ماهیت حماسی ماندالوریان طراحی شده است و تصاویری از او در حال عمل در زره نقره ای Beskar خود در کناره ها نشان می دهد. این بلستر که برای کودکان 8 سال به بالا طراحی شده است، آماده عمل است و می تواند چهار دارت تک تیر را به طور همزمان نگه دارد. با 12 دارت که در مجموعه گنجانده شده است، بچه‌ها آماده خواهند بود تا با هر دروید یا طوفان‌بازی که به سراغشان می‌آیند، به میدان بروند. بلستر همچنین دارای ریلی است که بچه‌ها می‌توانند آن را به سایر لوازم جانبی NERF (که شامل نمی‌شوند) وصل کنند تا نبردهای NERF را تا حد زیادی ارتقا دهند! NERF Star Wars The Mandalorian Blaster با قیمت 19.99 دلار در اکثر خرده فروشان اصلی در دسترس خواهد بود.

این اسباب بازی های جدید بر اساس مورد علاقه بچه ها ماندالوریان شخصیت‌ها مجبورند ساعت‌ها بازی تخیلی را القا کنند، زیرا بچه‌ها تمرین می‌کنند تا جدی باشند و کهکشان را از بقایای امپراتوری نجات دهند! تابستان امسال آنها را در فروشگاه ها جستجو کنید.

  Top Educational and Science Toys on Spectrum 1 LA

منبع: https://thetoyinsider.com/hasbro-new-mandalorian-toys-launch/