اسباب بازی برای کودکان اوتیسمی

از طرفی معایبی هم دارند و آن این است که به دلیل شرایط زندگی آپارتمانی و فضای بسته کودکان از این بازی ها خسته می شوند و دوست دارند بازی های خارج از خانه سایت rainbowtoys را تجربه کنند. البته نظریات متعددی در حوزه تعلیم و تربیت و اسباب بازی و فعالیت کودک وجود دارد و ما با توجه به تجارت موفق آنها و شرایط کودک امروز خودمان پیشنهاد ایده های مختلف را ارزیابی می کنیم. خواهران و برادران کودکان اوتیسم نیز شرایط خاصی را تجربه می کنند علاوه بر آن که در مواردی مسئولیت کارهای روزمره را به عهده دارند، ممکن است از نظر روحی شکننده باشند بنابراین خانواده ها می بایست آگاهی زیادی در این باره به اشتراک بگذارند تا شناخت نیازهای ویژه قربانیان اوتیسم ممکن شود. این اسباب بازی ها شامل تمام مواردی است که در داخل خانه قابل استفاده است. لازم به ذکر است قیمت بازی های خانه سازی با توجه به کیفت و نوع محصول از 15 هزارتومان شروع شده و تا 500 هزارتومان ادامه دارد. لازم به ذکر است قیمت عروسک ها با توجه به کیفیت، جنس و ابعاد محصول از 7 هزارتومان شروع شده و تا 4 میلیون ادامه دارد.

دیزنی و Just Play از طریق Feeding America دو میلیون وعده غذایی به محل های توزیع محلی غذا اهدا می کنند. به عنوان مثال تفنگهای اسباببازی مشهور و معروفی مانند تفنگ نرف و تفنگ x-shot دارای محدوده قیمت 300 هزار تومان تا 4 میلیون تومان هستند. در حال حاضر قیمت خرید این نوع عروسک سخنگو ، بین 210 هزار تومان تا 350 هزار تومان متغیر است. اگر برای شما هم این سوال پیش آمده است تبریک میگویم شما احتمالا یک مادر یا پدر نگران در ارتباط با تربیت و آینده فرزندتان هستید.در ادامه نکات خرید اسباب بازی و بازی کردن کودکان را برایتان بازگو میکنیم. آنها شرکت هایی هستند که به بچه ها و آینده آنها اهمیت می دهند. در هر صورت، بازی با آلات موسیقی به کودکان کمک می کند تا بین چشم ها و دست هماهنگی ایجاد کرده، زبردستی و البته مهارت های شیرین موسیقی را بیاموزند. آنها در این سن از شنیدن داستان لذت می برند، اولین کلمات خود را میگویند و میتوانند در کنار کودکان دیگر بازی کنند و همچنین دوست دارند روی مواد مختلف آزمایش انجام دهند ( البته با نظارت بزرگسالان).

این اسباب بازی برای رده های سنی مختلف بطور اختصاصی ساخته می شود. این وسایل باعث می شوند کودکان در داخل خانه سرگرم شوند و کمبود بازی های خارج از منزل را جبران کنند. این موضوع از جهتی خوب است که به علت گسترش ویروس کرونا دیگر لازم نبود کودکان برای بازی از خانه خارج شوند و همچنین در برابر بیماری هم مصون میمانند. بخش دیگر اسباب بازی ها قابلیت استفاده خارج از منزل را هم دارند. آموزش قوانین: هنگامی که برای بازی با این چنین اسباب بازیهایی با کودک به خارج از منزل میروید میتوانید برخی قوانین ساده راهنمایی و رانندگی را به او بیاموزید. با در نظر گرفتن سن آنها میتوانید چنین اسباب بازی هایی برایشان تهیه کنید. هرگز نباید برای بچه ها وسایل جنگ و جدال رو خرید، یک بار یک چنین اشتباهی، میتونه در ذهن اینها جنگ و جدال رو موجه نشون بده. اگر کودک شما دختر است داشتن یک کالسکه برای حمل عروسک و اگر پسر است داشتن واگن برای حمل اسباب بازیها برای اون مناسب تر است.

خانه سازی یکی از مناسب ترین اسباب بازی های فکری است که به رشد خلاقیت، بهره هوشی و مهارت های همه جانبه کودک کمک می کند. بازی ها مهارت های اجتماعی و توانایی کودک را برای همکاری و پیروی از قوانین تعیین شده ایجاد می کند. زیرا کودکان در حین بازی آموزش را می بینند و لذت می برند. ادوات موسیقی برای آنها یک تجربه جالب و لذت بخش است. اگر به دنبال یک فروشگاه بزرگ اسباب بازی و عروسک هستید به فروشگاه تینی وینی سر بزنید. آیا تصور میکنید کودکان زیر سه سال در آرامش ذهنی کامل به سر میبرند؟ ساختن یکی از این اسباب بازی های سه بعدی نه تنها سرگرم کننده است، بلکه مقوای قابل بازیافت ۱۰۰ درصدی که روی آن چاپ شده اند، آنقدر محکم است که می توانید با آنها بازی کنید. اسباب بازی های روی هم گذاشتنی و اسباب بازی هایی که به شناخت شکل، اندازه و رنگ کمک می کند. کودک با استفاده از چوب می تواند روی شن بنویسند ، نقاشی بکشد و یا اینکه با شن خیس قلعه شنی بسازد. ایجاد تعامل: به دلیل بزرگ بودن و گران بودن اسباب بازیهایی نظیر موتور شارژی، ماشین شارژی و دوچرخه، کودک میآموزد که این وسایل را به صورت مشترک با خواهر یا برادرش استفاده کند.

اگر قصد خرید اسباب بازی های مانند موتور شارژی، ماشین شارژی، اسکوتر، دوچرخه و غیره را دارید حتما باید دقت کنید که محصول گارانتی داشته باشد. برای خرید اسباب بازی از آمازون می توانید از زاکولا یاری بگیرید. اگر برید دست بچه رو بگیرید و بازیش رو نیمه تمام ول کنه حتی درصورت اشتیاق برای رفتن فرزندتون به اون مکان باعث میشه در آینده کارها رو نیمه تمام ول کنه و الگویی پیدا کنه و این در سبک زندگی او جاری شه. با بزرگتر شدن کودک در هنگام انتخاب اسباب بازی برای او میتوانید، استعدادهایش را در نظر بگیرید و یا وسایل مختلف برای کشف استعدادهای او خریداری کنید. این پازل زیبا به شکل یک اتوبوس طراحی شده است و دارای حفره هایی با اشکال مختلف است. قادری: ما سعی می کنیم با نگاهی هم جانبه ضمن شناخت بازار مصرف و نیاز واقعی مصرف کنندگان به گونه ای عمل کنیم که محصولاتمان با قیمت و کیفیتی مناسب به بازار عرضه شود و از آنجا که پشتوانه این فعالیت ها مطالعه و تحقیقات بازار می باشد سعی می کنیم خانواده و والدین کودکان را با نقش موثر اسباب بازی علمی و خلاق در شکل گیری شخصیت کودکشان آشنا کنیم؛ به همین دلیل در تهیه راهنمای تولیداتمان دقت نظر فراوانی به خرج می دهیم.

این موضوع باعث بهبود مهارتهای حرکتی کودک میشود و باعث میشود بتواند در ورزشهای مختلف موفقتر از دیگر همسالانش عمل کند. اسباب بازی های مختلف مهارت های مختلف را آموزش می دهند .کودکان از طریق اسباب بازی هایی که با آنها بازی می کنند ، در مورد جهان می آموزند و توانایی های شناختی خود را رشد می دهند. این بازی برخی از مهارت های پایه مانند همراهی و گوش کردن، احوالپرسی کردن، تعریف کردن، نحوه صحیح پرسیدن سوال، ابراز احساسات، برقراری تماس تلفنی و غیره را به کودکان می آموزد. استفاده از این اسباب بازیها مزایای دیگری دارد که با هم به بررسی این موارد می پردازیم. استفاده کنید و برخی نکات ساده را به کودک بیاموزید. ساختن انواع پازل، قدرت تشخیص، تمرکز و مهارتهای این چنینی را در کودک تقویت میکند. انواع بازی فکری بر اساس تقویت مهارتهای ذهنی کودکان طراحی و به بازار عرضه میشوند. در بازار اسباب بازی ، انوع مختلف اسباب بازی ایرانی از دسته بندی های ذکر شده در قسمت بالا وجود دارند. خوشبختانه اکنون به لطف وجود فروشگاههای اینترنتی نظیر نینی بازار، شما میتوانید با نشان دادن لیست مفصل انواع اسباب بازی پسرانه از او بخواهید که نظر خود را درباره اسباببازیهای مختلف بیان کند.

اسباب بازی های کنترلی مثل ماشین کنترلی و ربات کنترلی جزو پرطرفدارترین اسباب بازی ها در بین پسران می باشد که در فروشگاه اینترنتی سیبن لیست کاملی از اسباب بازی های کنترلی مانند ماشین های کنترلی،ربات کنترلی هلی کوپتر کنترلی همچنین دیگر اسباب بازی های کنترلی وجود دارد که شما به راحتی می تواند اسباب بازی مورد علاقه خود را پیدا کرده و ثبت سفارش کنید. در کنار علاقه ی فراوان کودکان به این عروسک ها، مادران نیز با اطمینان بیشتر نسبت به بی خطر و ضدحساسیت بودن آن ها، انواع عروسک های پولیشی را در لیست سیسمونی خود خریداری می کنند.

شما به کودک خود چه دختر و پسر می بایستی اجازه دهید از اسباب بازی های هر دو جنس استفاده کنند. در بازی های تقلیدی و نمایشی، کودک با استفاده از وسایل موجود به برون فکنی یا درون فکنی امیال و خواسته های خود می پردازد و از این طریق، به لذتی درونی و برونی دست می یابد و خود را از قید تنش ها رها می سازد. جای قرار گرفتن مهره در صفحه را تاس مشخص می کند ولی سایز مهره را بازیکن به دلخواه خود انتخاب می کند. یعنی کودکان می توانند از آن ها در پارکینگ و یا حتی کوچه و پارک های تفریحی هم از آن ها استفاده کنند. مثلا از لوازمی مانند باکس های دءودورانت و اسپری استفاده نکنید زیرا که سبب آتش سوزی و … پرزها و موهایی که از برخی عروسک های بی کیفیت پولیشی جدا می شوند ، باعث ایجاد حساسیت یا خفگی می شوند . کودکان نوپا اشتیاق فراوانی به یادگیری بی قید و شرط دارند. کودکان با اسباب بازی های خود زندگی می کنند و در واقع یک اسباب بازی به ظاهر ساده می تواند تمام دنیای یک کودک باشد.

کودک میتواند با داشتن این نوع اسباب بازی مانند یک آشپز واقعی در این فضا فعالیت کرده و این مهارتها را یاد بگیرد. اینها بخشی از تلاش های ماتل برای پایدار نگه داشتن همه اسباب بازی های خود تا سال ۲۰۳۰ هستند. اون زمان هست که با آنچه که در خانه است علاقه ویژهای پیدا میکند و باید او را کاملاً در جهت داشتن اونها بهعنوان اسباب بازی راحت و آسوده گذاشت فقط با این شرط که این اسباببازی یا وسیله خانه برای او خطری و یا ضرری نداشته باشد. به خانه دوستان مایل هست که سر بزنه. زیرا تعداد زیاد اسباببازی او را با نوعی سردرگمی خواهد کرد و این احساس، غالب اوقات او را با نوعی عجله و شتاب و یا رفتار کمی خشم آلود همراه خواهد بود، بههمین جهت است که یک اسباب بازی در هر زمان و اون زمان که حوصلش از اسباب بازی سر رفت اون رو کنار گذاشت و یک اسباب بازی دیگر در اختیار او قرار میدهیم. او باید در یک لحظه تصمیم بگیرد دور بزند، به راست یا چپ برود. زمان و فضایی را برای بازی آرام و مسالمت آمیز ایجاد کنید تا در نهایت به طور طبیعی کودکی آرام و به دور از بهانه گیری داشته باشید.

بازی کردن انفرادی برای هیچی کودکی جالب نیست و عروسک ها همپای ثابت آنها در بازی هایشان هستند. آنها عروسکشان را به حرکت در می آورند . پازل های چوبی (۴ تا ۱۲ قطعه)، بلوک هایی که به هم متصل می شوند، بلوک های ساختمانی کودکانه، مبلمان مناسب سن کودک (ست آشپزخانه، صندلی، غذا)، عروسک ها و اسباب بازی های مربوط به بازی با شن و ماسه، مداد رنگی، قیچی مناسب کودک، توپ های بزرگ و کوچک برای لگد زدن و پرتاب و … این اسباب بازی پسرانه برای کودکان بالای 5 سال مناسب بوده و از 6 هدبند پلاستیکی، یک ساعت شنی و تعدادی کارت تصاویر تشکیل شدهاست. پیشنهاد همیشگی ما این است که والدین چند اسباب بازی را انتخاب کرده(در حد دو یا سه مدل) که از لحاظ قیمت به بودجه آنها می خورد و مناسب سن کودکشان نیز است، و بعد از کودک خود نظر بخواهند که بین این اسباب بازی ها می توانی یکی را انتخاب کنی، و با این کار می توانید با یک تیر دو نشان بزنید، هم باعث خوشحالی کودک خود شده اید و به نظرات او احترام گذاشته اید و هم اسباب بازی را انتخاب کرده اید که تا حدود زیادی فاکتور های مد نظر شما را دارا می باشد.

در حالی که شرکت های اصلی اسباب بازی اکنون در حال بررسی نحوه استفاده از مواد پایدار برای ساخت اسباب بازی های خود هستند، گرین تویز از همان ابتدا این کار را انجام داده است. کودکان نوپا اهمیتی نمی دهند که کامیون های کمپرسی، قایق های مخصوص حمام و اسباب بازی های شنی آنها از شیشه های پلاستیکی بازیافت شده ساخته شده باشد، اما این چیزی است که گرین تویز به آن پرداخته است. در این تحقیق مشاهده شد که در اتاق پسران تعداد زیادی وسایل نقلیه مانند ماشین، هواپیما، قطار و کامیون وجود دارد. این یک ایده عالی است که به معنای واقعی کلمه به شما کمک میکند تا “با تمام وسایل اتاق کودک خداحافظی کنید! امروزه شرکت های سازنده این اسباب بازی ها را در انواع گوناگون با طرح های مشابه نمونه واقعی به بازار عرضه می کنند که هنگام خرید یک مورد مناسب نیازمند به دانستن برخی نکات خواهد بود. کلیه عروسک ها و اسباب بازی ها ارائه شده در این فروشگاه ساخته شده از مواد با کیفیت و غیر آلرژیک هستند و با مناسب ترین قیمت عرضه می شوند. دنیای اسباب بازی ها بسیار متنوع و بی انتها بنظر می رسد.

این پازلها از فوم نرم ساخته شده و به همین دلیل بازی کردن با آنها ساده و بی خطر است. البته ما نگفتیم که اصلا نظرات کودک خود را قبول نداشته باشید و در خرید اسباب بازی به نظرات آنها توجهی نکنید. مسئله بعدی این است که اگر می خواهید لوازم اورجینال خریداری کنید حتما باید دقت کنید تمامی محصولات تضمین اصالت کالا داشته باشند و آخرین مسئله قیمت محصول است که باید براساس بودجه شما تنظیم شود البته آیبایک تضمین پایین ترین قیمت هم برای شما در کنار دو ویژگی دیگر فراهم کرده تا با خیالی آسوده و تجربهای عالی خرید خود را انجام دهید.

منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار