آزمون آیین نامه رانندگی رایگانآپدیت شد 17-02-1402 | driveing

آزمون آیین نامه رانندگی رایگانآپدیت شد 17-02-1402 | driveing

سوال که جواب دادید، بررسی کردن مرحله بعد تا ۳۰ سوال ادامه بده و نتیجه را ببین. لطفا بعد از کلیک کردن روی گزینه زیر برای بارگذاری 30 سوال تصادفی 10 ثانیه صبر کنید. 2 – بیشتر افراد با دانلود PDF دیگر آن را مطالعه نمیکنند زیرا از لحاظ ذهنی آرام میشوند . آزمون های زیر را به ترتیب و تا جایی که زمان دارید انجام دهید و اگر وقت اضافه داشتید دوباره آنها را مرور کنید . اگر مطمئن بودید از پاسخ هایی که دادید آنگاه به سراغ مشاهده پاسخ های درست بروید.

  • تمام آزمون های قرار داده شده در سایت تک درایوینگ رایگان هستند و شما بدون پرداخت هیچ هزینه ای می توانید در کل این آزمون ها شرکت کنید.
  • اگر مطمئن بودید از پاسخ هایی که دادید آنگاه به سراغ مشاهده پاسخ های درست بروید.
  • سلام میرزایی جان تست های آیین نامه همین صفحه در حال حاضر برای سال 1401 هست نمی دانم اشتباه تایپی است که گفتید 1400 یا نه ولی سوالات بروز هستند و در صورت هرگونه تغییر سوالاتم در این صفحه تغییر خواهند کرد.

سلام وقت بخیر من امروز امتحان دادم قبول شدم فقط هم با دادن آزمون های شما تونستم قبول بشم آزمون ها تون دقیقا سوالات آیین نامه بود.واقعاتشکرمیکنم ازتون. سلام میرزایی جان تست های آیین نامه همین صفحه در حال حاضر برای سال 1401 هست نمی دانم اشتباه تایپی است که گفتید 1400 یا نه ولی سوالات بروز هستند و در صورت هرگونه تغییر سوالاتم در این صفحه تغییر خواهند کرد. در مورد سوال دومتان همانطور که در توضیحات همین صفحه نوشتیم و شما نخوندید این آزمون های آیین نامه برای پایه می باشد -چون در ایران گواهینامه رانندگی برای تمام پایه ها سوالات یکسان می باشد. هر آزمونی که کلیک می کنید 30 سوال دارد که دقیقا شبیه ازمون اصلی آیین نامه می باشد و به شما 20 دقیقه زمان می دهد که به سوالات پاسخ دهید.

  Jump for Joy with the Vurtego Slingshot

نمونه سوالات آیین نامه پایه سوم ( 3 ) کدام است ؟

اما برای دیدن پاسخ های درست برای هر سوال، نیاز است بر روی دکمه “نمایش سوالات آزمون” که پس از پایان هر آزمون به شما نشان داده می تست آیین نامه پایه ۳ شود کلیک نمایید. برای خرید لینک اینجا با لینک خرید وسط صفحه فرقی نمی کند از هرکدام که مایل بودید می توانید برای خرید سوالات ایین نامه اقدام کنید. این سوالات مناسب کسانی می باشند که وقت و زمان کافی ندارند و می خواهند در کمترین زمان آزمون کتبی آیین نامه قبول شوند.

از آیین نامه متنفر نباشید

موفقیت در آزمون می تواند به عوامل مختلفی بستگی داشته باشد و آشنایی با سوالات و تست ها می تواند به شما در موفقیت کمک کند. واقعیت این است که برای قبولی در آزمون آیین نام رانندگی نیازی نیست که کل کتاب آیین نامه را مطالعه کنید و بهتر است وقت خود را بر روی حل نمونه سوالات بگذارید. به تجربه بسیاری از قبول شدگان این آزمون، می توان بدون مطالعه نکردن کتاب و فقط شرکت در آزمون آنلاین، در همان بار اول قبول شد. ازمون ایین نامه رانندگی را اگر نتوانید به خوبی پشت سر بگذارید، باید برای بار دوم و حتی برای بار سوم و چهارم، شرکت کنید تا در نهایت نمره قبولی را به دست آورید.

شما اگر هم گواهینامه داشته باشید و یا قبول شده باشید می توانید خودتان را محک بزنید و مثل یک بازی با دوستان و خانواده خود آمادگی خود را به چالش بکشید. سلام خانم خانم بهینه لطفا با پشتیبانی آنلاین سایت تماس بگیرید که دوباره ارسال کنند. واقعا باید ازتون تشکر کرد بابت سوالا و آزمون ها همچنین از سایت خوبی که دارین. نظرات شما برای ما ارزشمند است، لطفا پس از استفاده از این آزمون ها نظر یا انتقاد یا پیشنهادی که دارید در پایین همین صفحه درج کنید.

  وایکینگ اسباب بازی | اسباب‌بازی طراح، اکشن فیگور و اخبار وینیل ژاپنی با داش جنون: به یاد فرانک کوزیک
منتشر شده در
دسته‌بندی شده در اخبار