آدامس ویدئویی BHS

جزئیات حتی به پشت نیز منتقل می‌شوند، جایی که با قرقره قالب‌گیری می‌شود تا حسی واقعی به آن بدهد.

در گذشته، من درس خود را با آزمایش آدامس در بسته‌بندی موم Topps آموختم، بنابراین این آدامس ضخیم عجیب را آزمایش نخواهم کرد.

چند سالی به جلو حرکت کنید، و من می‌خواستم محدودیت‌های والدین را از حساب فروشگاه ویدیوی محلی‌مان حذف کنم، که چیزی دیدم که مرا به Ranko بازگرداند. من به طور تصادفی با یک ظرف VHS دیگر، جدید و کاملاً متفاوت برای آب نبات روبرو شده بودم. این بار عکسی از فردی کروگر روی آن بود که من او را به خوبی می شناختم زیرا بچه های همسایه پوستری از او و کارت های مبادله ای با آن پیکره وحشتناک ضمیمه شده بودند. گرچه این بار، فردی از آدامس حبابی ساخته شده بود و صورتی بود و به نوعی کمتر ترسناک بود، اما باز هم باعث شد که دیگر هرگز نخوابم. من به طور غریزی یک ادی چوگر گرفتم، و فکر می‌کنم یک قورباغه هم روی آن گرفتیم؟ من معتقدم یک تقلید از جنگ ستارگان.

من عاشق این هستم که فلپ بالایی رنگ متفاوتی داشته باشد، من را به یاد تلاش‌ها برای متوقف کردن بوت‌لگرهای VHS در ET و Robocop می‌اندازد.

دیگری وجود دارد، لاک پشت های قدرتمند جهش یافته. نبرد با Secret Goo، که 3 سال قبل از کراس اوور واقعی Ninja Turtle X Power Rangers ساخته شده است! اگر آنجا بود، قطعاً با ما به خانه می آمد.

رولد ادمونسن یک سال و نیم طول کشید تا از نروژ برود تا به اولین فردی تبدیل شود که به قطب جنوب رسید، آملیا ارهارت تلاش کرد تا در چند روز دور دنیا پرواز کند، آن مرد نازی نازی از Raiders of the Lost Ark سالها به دنبال آن بود. جعبه ذوب شده (فکر می کنم، من هرگز این فیلم ها را به طور کامل تماشا نکرده ام)

  بهترین 37 سنتی که در طول سال خرج کردم!

پس از سال‌ها، به معنای واقعی کلمه دهه‌ها جستجو، بالاخره 1 مورد از 2 پیروزی VHS Candy را به پایان رساندم. آدامس ویدیویی BHS را بیرون آوردم!

اولین آب نبات VHS من در واقع یک ویدیوی Fleer Crazy با ضربه زدن به سرباز بی بند استالونه با عنوان Ranko بود. از من در مورد فاز رمبو من بپرسید، تا به شما یادآوری کنم که هیچ چیز تمام نشده است! نه برای من. به هر حال کل بسته، و مفهوم، به طرز غیرقابل تصوری برای ذهن 4 ساله من جالب بود. اگر نوار VHS خودم پر از آب نبات باشد و بتوانم آن را در کنار کلاه بیسبال ماشین آدامس خود نشان دهم، آیا چیزی بهتر از این وجود دارد؟

من قدردانی می‌کنم که آن‌ها موضوع را مستقیماً روی آدامس حمل کردند، آدامس من شکسته است، اما من با آن مشکلی ندارم، احتمالاً فقط در موارد نادر آن را بیرون می‌آورم تا به بازدیدکنندگان موزه کوچکم نشان دهم.

به عنوان یک کودک کوچک، علاقه زیادی به اجاره فیلم، انتخاب میان وعده در فروشگاه و تقلید داشتم. بسته های حواس پرت، کودکان سطل زباله، مجله MAD، شما آن را نام ببرید. اگر فرهنگ پاپ تمسخر آمیز بود، من به آن علاقه داشتم. بنابراین زمانی که من این شانس را داشتم که با یک تخته طعنه آمیز از کمدی اسلپ استیک شیرین معامله کنم، مجبور شدم آن را داشته باشم!

یکی از کلکسیون های مورد علاقه شما چیست؟ آیا آن را دارید یا شکار هنوز در درون شما زنده است و می سوزد؟ من برای این چیزها دسته ها و زیرمجموعه هایی در ذهنم دارم، اما حتی بررسی یک چیز از فهرست ذهنی، گاهی اوقات می تواند چنین آرامشی باشد.

منبع: https://thenostalgicbasement.blogspot.com/2022/02/bhs-video-gum.html

این‌ها با افتخار در جایی از مجموعه‌های کلکسیونی من به نمایش در می‌آیند، که در عکس‌هایی قرار می‌گیرند که عمدتاً فقط برای من معنا دارند.

زیر آستین‌های مینی VHS Bubblegum Fever و Indiannapolis Jones، یک کپی مرتب از یک نوار ویدیویی قرار دارد که با یک برچسب شیشه‌ای شکسته مزین شده است.

پیدا کردن یک ” جام مقدس” شخصی افراد ممکن است کمی طول بکشد، اما مگر اینکه اهداف شما به طرز دیوانه کننده ای عالی باشد، مانند “من صاحب لاک پشت زمین استودیو وارنر خواهم شد” یا “یک کامیون بدون ابدان به دست خواهم آورد.” سپس می توانید به اهداف خود برسید و به جستجو ادامه دهید.

من ایندیاناپولیس جونز را مهر و موم نگه داشتم زیرا من واقعاً برچسب روی جلد را دوست دارم و برای اهداف تاریخی … اما باید ببینم که تب آدامس حباب چیست.

برای پیدا کردن آدامس حبابی که در داخل آن پنهان شده است، به درب بالایی باز کنید. آدامس حباب دار 27 ساله … آدامس کرامبل.